Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Horská chalupa Everel - Ostružná

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chalupa Everel v Ostružné - Jeseníky

Provozujeme horskou chalupu vhodnou jak k rodinnému ubytování tak i k firemním akcím a školením. Ubytovací kapacita činí 24 míst, součástí vybavení je sociální zařízení, parkoviště a společenská místnost. K dispozici je možnost táboráku nebo grilování a zahradní nábytek. Velká společenská místnost lze přizpůsobit i na prezentace nebo firemní večírky. Chalupa je nekuřácká. Krásná příroda v horách, nedaleko bobová dráha Petříkov, chata na křižovatce cykloturistických cest, možnost rozvozu obědů. V zimě můžete využít blízkosti sedmi lyžařských středisek. V létě pak další aktivity, které okolí nabízí.

 

Ubytování na chatě

Ubytovací kapacita činí 23 míst - ta jsou rozmístěna do 6 pokojů (čtyřlůžkový (se dvěma přistýlkami), 2x čtyřlůžkový a 3 x třílůžkový). V chatě také najdete WC (celkem 3x), 2x sprcha, umývárna, dále je k dispozici plně vybavená kuchyň a zcela nová infrasauna. Pokud se nechcete o jídlo starat, je možnost využít restaurace SKI LAND, která je vzdálená asi 300m a nabízí službu rozvozu obědů. Obchod je asi 5 minut pěšky od chaty.

V chalupě najdete také velkou společenskou místnost pro 23 osob, ale také další místa, kde můžete posedět v menších skupinkách. Chalupa má dobrou dostupnost autem, zaparkovat můžete přímo u ní na vlastním parkovišti až pro 10 aut, v blízkosti se nachází autobusová i vlaková zastávka.

V létě můžete využít terasu s možností menšího táboráku nebo grilování. K dispozici je zahradní nábytek.

Chalupa je nekuřácká. Povoleno domácí zvíře, pes malá rasa (větší po domluvě). Přímo za chatou vedou schody do Norského potoka.

 

Firemní akce a školení?

Chalupa je lehce přizpůsobitelná pro různá školení, ať už se jedná o oddělení lektorského týmu od účastníků, společenskou místnost na přednášky nebo prostory pro individuální úkoly.

V kombinaci s dovozem obědu z místní restaurace získáte skvělé zázemí.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí


Chalupa Everel v zimě?

V zimím období můžete využít 3 velmi blízká lyžařská střediska: Ostružná, Petříkov, Ramzová v dosahu cca 2km od chalupy a další minimálně 4 o pár kilometrů dále, zajíšťující dobré lyžařské podmínky pro začátečníky i pokročilé. Přímo k chatě je možnost objednání skibusu do Petříkova a do Ostružné (zdarma).

V případě zájmu můžeme zajistit výuku lyžování a snowboardingu.

Samozřejmostí jsou upravené běžkařské terény (Paprsek, Šerák...).

Chalupa Everel v létě...

V létě nabízí okolí Ostužné lehčí, ale také obtížnější terény pro cyklisty a pěší turisty. Přímo okolo chaty vede např. turistická trasa na Šerák, nebo cyklotrasa Ostružná-Branná. V Petříkově si můžete vyzkoušet bobovou dráhu a na Ramzové horské minikáry.

 

 


Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI