Horská chata Kladské sedlo

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis
Chata Kladské sedlo je umístěna přihodně pro všechny milovníky krásné přírody, pohybu i pohody. Kombinace protínajících se cyklistických či turistických tras, krásné hladké asfaltové silnice téměř bez provozu a bohaté vybavení chaty zajistí, že se tady ani na minutu nebudete nudit!Chata Kladské sedlo je ustředním bodem na pomezí mezi krásami Jeseníků a oblasti polského Klodska - polskou i českou stranu můžete prozkoumat pěšky nebo na kole. To vše na přehledně značených trasách vhodných pro rekreační i náročné sportovce. Mezi nejoblíbenější cíle patří 9km vzdálený Paprsek, 8 a půl km vzdálený Kralický Sněžník, 6km vzdálené Návrší nebo 5km vzdálený Śnieżnicki Park Krajobrazowy. Dokonale hladká silnice klikatící se přimo od vchodu chaty Kladské sedlo až do několik kilometrů vzdálené vesnice Seninka je jednou z nejvyhledávanějších oblastí pro sjezd na čemkoli, co má kola a vyžaduje slabý provoz.
 
Pravidelně jsou zde pořádány závody na koloběžkách či longboardech. Pokud na Kladské sedlo vyrazíte i s dětmi, určitě je nadchnou venkovní houpačky, zavěšené sítě a velká trampolína. K vnitřnímu vybavení chaty pak patří také herní konzole s pohybovým ovladačem a plochou obrazovkou, takže si mužete zasportovat a zahrát i tehdy, když vám nebude přát počasí. Pouze pár minut jizdy na polskou stranu státní hranice si můžete vyzkoušet rybolov v sádkách nebo si pouze vychutnat skvěle připravené čerstvé rybí maso na grilu v místní restauraci. Personál ochotně přijme platbu v českých korunách i polských zlotých.
 
Pokoje a vybavení chaty
 
  • Pohodlí vám při pobytu nabídnou 4 pokoje (2x dvoulůžkový a 2x čtyřlůžkový pokoj a navíc jsou možné 2 přistýlky).
  • Ubytovací kapacita chaty Kladské sedlo je tedy 14 osob.
  • Každý pokoj je vybaven ložním a koupelnovým přislušenstvím, samostatným topením a má vlastní koupelnu se sprchovým koutem, WC a elektrickým sušákem.
 
Trávit společný čas můžete i uvnitř chaty, kde v přízemí naleznete dostatek prostoru ve dvou místnostech s posezením. Uvnitř chaty je plně vybavená kuchyň se sporákem, troubou, fritovacím hrncem, rychlovarnou konvicí, lednicí a mrazákem. Po dohodě lze zajistit teplé či studené snídaně nebo kompletní pokrmy na celou dobu pobytu. K venkovnímu zázemí patři velký gril s mramovorou deskou a krytým posezením a otevřené ohniště s lavicemi. Dále u chaty nově najdete dřevěnou houpačku a závěsnou síť pro relax a velkou trampolínu vhodnou pro děti i dospělé návštěvníky.

 

 


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Ceník

Cena za osobu na 1 noc je 250,- Kč

Pronájem celé chaty pro 12 lidí na víkend je cena 5000,- Kč

Pronájem chaty na týden je cena 10000,-Kč

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI