Horská chata Matýsek

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Chata se nachází v horní části obce Hynčice pod Sušinou v nadmořské výšce 750m n.m. Jedná se o zděnou a zateplenou chatu, vytápěnou jak teplovodním krbem, tak elektrickým kotlem. Chata je vhodná pro 3 rodiny s dětmi nebo pro více spřátelených lidí. Celková kapacita je 15 lůžek. V celém objektu platí přísný zákaz kouření a nejsou povolena domácí zvířata. Parkování je přímo před chatou. V zimních měsících doporučujeme sněhové řetězy. Nástupní místa sjezdovek jsou od chaty vzdálena cca 200m. Vedle chaty je venkovní posezení kryté pergolou a zahradní gril. Dětem je k dispozici dětské hřiště s průlezkou, skluzavkou a pískovištěm. V létě je v době otevření bufetu v provozu i lyžařský vlek s letním provozem na koloběžkách, mountainboardech, pásových lyžích a kolech. Na chatě jsou k dispozici 3 ložnice (2 x 4 a 1 x 6 lůžek), kuchyň, jídelna, krbová společenská místnost, 2 koupelny a 2 záchody. Lůžkoviny a povlečení jsou v ceně pobytu (do 31.3.2014) Je možno využít také dětskou ohrádkovou postýlku a dětskou krmící židličku.
 

 

Další chaty a chalupy v oblasti Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Zima - Moderní ski areál Kraličák

Moderní ski areál Kraličák najdete v pohoří Králický Sněžník. Spojili se areály Hynčice pod Sušinou a Stříbrnice a bylo investováno do všeho, co je třeba k tomu, abyste se u nás cítili jako v pohádce.

V areálu se nachází 10 sjezdovek (od dětské loučky až po černou), lanovka a 6 lyžařských vleků, běžkařské tratě, Sněžná školka s atrakcemi a hlídání dětí, půjčovna a servis.  
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI