Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Horská chata Ztracenka

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Horská chata Ztracenka - rekreace Jeseníky

Horská chata Ztracenka se nachází v osadě Klepáčov, ​​pouhých 200m od Ski areálu. Našim hostům nabízíme širokou paletu služeb v rodinném a příjemném prostředí.  Od výborné domácí kuchyně, kde využíváme čerstvé suroviny a domácí výrobky našeho rodinného řeznictví, až po ubytování, které je vhodné jak pro rodiny s dětmi nebo dvojice na výletech po horách, tak i pro náročnější hosty, kteří mají rádi hezké ubytování a po lyžování si chtějí odpočinout ve vířivce nebo v sauně. Máme kapacitu pro ubytování větších skupin, lyžařských kurzů, škol v přírodě, nebo rodinných oslav a svateb. Nabízíme ubytování v pokojích jak nově zrekonstruovaných (se sprchou a wc), tak i v pokojích tzv. turistického standartu (se sprchami a wc na patře). Ubytovací kapacita je 70 lůžek.

Naše chata leží poblíž mnoha turistických tras, které Vám rádi ukážeme nebo poradíme. V letní sezoně je hostům k dispozici altán s posezením, kde si můžete ugrilovat cokoliv dle Vaší chuti nebo ryby vylovené z našeho potoka. K dispozici je také dětské hřiště a kuželky. V okolí je mnoho míst pro sbírání hub a borůvek.

 

Popis ubytování

Máme kapacitu pro ubytování větších skupin, lyžařských kurzů, škol v přírodě nebo rodinných oslav a svateb. Pro tyto příležitosti disponujeme veškerým vhodným zázemím a našim individuálním přístupem splníme zákazníkům téměř všechna přání. Pokoje jsou 2-4 lůžkové. Nabízíme ubytování v pokojích jak nově zrekonstruovaných (se sprchou a wc), tak i v pokojích tzv. turistického standartu (se sprchami a wc na patře). Ubytovací kapacita je 70 lůžek s možností přistýlek.

Ztracenka je ideální volbou pro ty, kdo hledají klid a relax v blízkosti rodinného lyžařského střediska a běžeckých tras.

 

Vybavení a služby 

Stylová restaurace, 2 společenké (výukové) místnosti, salonek pro pořádání oslav, whirpool, infrasauna, ping-pong, kulečník, šipky, TV, WiFi, ohniště, venkovní posezení, parkoviště.

Naši hosté jistě ocení výbornou domácí  kuchyni s využitím čerstvých surovin od našich místních dodavatelů...


Svatby a oslavy na chatě

Ztracenka je ideálním místem pro uspořádání svateb. A to nejen díky svému zázemí pro různé velikosti svatebních hostin, ale také díky blízkosti unikátního kostelíku  sv. Jana Nepomuckého, ve kterém je možné po dohodě s majiteli uspořádat svatební obřad.

Máme bohaté zkušenosti s pořádáním svateb. Nabízíme ubytování až pro 75 hostů za velmi příznivých podmínek. Pro ženicha a nevěstu máme připraven svatební apartmán.

K dispozici máme malý a velký sál. Můžeme připravit venkovní posezení atd...

Letní termíny pro svatby se však rychle plní.

 

Svatba na chatě ZtracenkaKostelík určený k oddávání

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Okolí a tipy na výlet

Nejblíže je Ski areál Klepáčov - pouhých 200m od chaty. K dispozici jsou 4 sjezdovky pro děti(170 a 160m) i náročnější lyžaře (500m - červená), večerní lyžování na sjezdovce s nově vybudovaným umělým zasněžováním.

Okolí nabízí velké množství kvalitních běžeckých i turistických stezek. Sedlo Skřítek, kde se nachází rašeliniště přechodného typu je známou křižovatkou kvalitních tras a je od chaty vzdáleno asi 2km. Nedaleko jsou termální lázně Velké Losiny s mírně sirovodíkovou vodou a unikátním termálním parkem a také s ojedinělou výrobou a muzeem výroby ručního papíru.

V Jeseníkách můžete navštívit velké množství historických památek například nedaleký zámek Velké Losiny, hrad Sovinec, nebo třeba dřevěný kostelík v Klepáčově. Velmi oblíbenou turistickou atrakcí je Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně. Ale hlavně uvidíte mnoho přírodních krás - třeba cestou na Praděd (ze Ztracenky po hřebenech 15km), pokud se vydáte po naučné stezce uvidíte i nádherné vodopády. Jeseníky lákají velkou spoustou zajímavostí, jeskyní, lezeckých stěn, zřícenin hradů a nabízejí tak možnost strávit příjemnou dovolenou s aktivním odpočinkem.

 

Stravování

Jídelní lístek

V jídelním lístku je každý všední den k dispozici výběr ze dvou denních menu.
Dále nabízíme speciality kvalitní české kuchyně jako např. oblíbené tvarůžky v bramboráku, kuřecí Ondráš, hovězí guláš či vepřovou panenku servírovanou s restovanými fazolkami a anglickou slaninou. Pro děti jsou samozřejmostí smažený sýr, kuřízek :) palačinky či zmrzlinový pohár s ovocem a šlehačkou jako sladká tečka nakonec.

 

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI