Horský penzion Balnea

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Klidná rodinná atmosféra horského penzionu je umocněna jeho umístěním v oblasti Králického Sněžníku (1424 m) v nadmořské výšce 630 m, v malé obci Chrastice vzdálené 4 km od Starého města, stejně jako od lyžařského střediska Hynčice pod Sušinou. Kapacita Penzionu Balnea je 65 lůžek + 8 přistýlek, ve 2,3 až 7 lůžkových pokojích. Většina pokojů má vlastní sociální zařízení (po rekonstrukci). Klidné a zdravé prostředí, ve kterém se penzion nachází, je vhodné jak pro individuální rekreaci, tak pro pořádání škol v přírodě, lyžařských kurzů, ozdravných pobytů všech věkových kategorií, uspořádání rodinných oslav, společenských akcí. Ubytovaní mají k dispozici samostatnou jídelnu, klubovnu s pinpongem, stolním fotbalem a TV a venkovní hřiště pro všechny sporty. V jídelně je hostům k dispozici lednička, mikrovlná trouba a rychlovarná konvice. Také si mohou posedět v příjemném prostředí místní hospůdky, která se nachází v přízemí penzionu. Provoz Penzionu Balnea je celoroční. V zimě je penzion ideální základnou pro běžecké i sjezdové lyžování.
 

Nedaleké lyžařské středisko Hynčice pod Sušinou prošlo v posledních letech náročnou rekonstrukcí. Je vybaveno novými vleky, zasněžováním i osvětlením pro večerní lyžování. Přitom si stále zachovalo atmosféru rodinného střediska.

Pro opravdové lyžařské fajnšmekry máme „přes kopec“ nejlepší lyžařské středisko na Moravě

Přímo u penzionu Balnea – podle aktuálních podmínek – začíná běžecká stopa do Hynčic nepravidelně upravovaná sněžným skůtrem.

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI