Jesenická Chalupa

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Jesenická Chalupa se nachází na horním konci vesnice Olšany (okres Šumperk), která tvoří křižovatku pro výjezd do pohoří Králického Sněžníku, Hrubého Jeseníku a Orlických Hor. Je postavena na oploceném pozemku (1000m2), kde severní hranici tvoří potok, ve kterém ješte teď můžete spatřit pstruhy (nebo je i chytit, pokud není porybný nablízku). V chaloupce, kromě nového stylového nábytku, najdete vše, co Vám zpříjemní Vaši dovolenou či prázdniny. Vybavení: 2x ložnice ( každá po 4 lůžkách), obytný prostor přímo podstřechou (mezanin); možnost přespání i ve společ. místnosti a přidání  dětské postýlky. Setnice s posezením u krbu a jídelním stolem. Kuchyňský kout s lednicí-mrazničkou, sporákem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, strojem na presso a toustovačem. Koupelna se sprchovým koutem, pračkou; oddělený záchod. Stylové zastřešené posezení s grilem u šumícího potoka. Garáž.

 

Další chaty a chalupy v oblasti Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI