Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Kemp Baldovec

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Kemp, autokemp a rekreační středisko Baldovec se nachází na území Moravského krasu, jen pár kilometrů od propasti Macocha.Našim hostům nabízíme jak ubytování v moderně vybavených chatkách, tak možnost využít naší plochy pro dovolenou ve vlastních stanech nebo karavanech. Celková kapacita rekreačního střediska Baldovec je v současné době 147 lůžek ve vytápěných chatách s vlastním sociálním zázemím a 60 lůžek v chatách turistických. Pro hosty, kteří rádi tráví svůj čas přímo pod širým nebem, nabízíme plochu 40 000 m2 - včetně možnosti pronájmu elektrické přípojky.

Centrum je situováno v malebném údolí Bílé vody, obklopeno hlubokými lesy a panenskou přírodou. Díky výběru volnočasových aktivit získá vaše dovolená jiný rozměr. Na Baldovci jsme připraveni nejen na jednotlivce, ale i pro skupiny, firmy a školy.

Wellness

Nedílnou součástí služeb v našem areálu je i zona klidu a relaxace. Pro naše hosty máme připravenu možnost privátního vstupu do našeho Vodního světa. Využít mohou whirlpoolu, 2 saun, vyhřívaných lehátek a dalších doplňkových služeb. Pokud chcete udělat také něco pro své tělo, doporučujeme zavítat do naší Solné jeskyně - která má blahodárné účinky na náladu, energii, obranyschopnost organismu a zdraví. Součástí našich wellness aktivit jsou také služby zkušeného maséra - vybírat můžete hned z několika druhů masáží.

Restaurace

Jelikož je rekreační středisko Baldovec celoročně otevřený areál, nesmí chybět ani možnost občerstvení. Naše restaurace je pro naše hosty, ale i široké okolí, k dispozici (až na malé výjimky) každý den v roce. Připravujeme mezinárodní speciality, ale i českou klasiku. V zimě můžou naši hosté využít posezení přímo u krbu, v létě na prostorné zahrádce s výhledem do areálu. Během roku připravujeme i celou řadu gastro víkendů, včetně klasické moravské zabíjačky.

Sportovní aktivity

“Bez pohybu není dovolená” - rezonuje možná spoustě z vás v uších. Aby byl každý den vaší dovolené prožitý naplno, máme pro vás v nabídce celou řadu sportovních aktivit. Pro malé i velké jsou k dispozici - lanové centrum, horolezecká stěna, paintball, multifunkční kurty s umělým povrchem na tenis, nohejbal či fotbal, kurty na plážové aktivity, lukostřelba, lanovka a mnoho dalšího. Pro skupiny, firmy a školy připravujeme již zcela běžně program na míru - dle potřeby nebo finančních možností.

 

 

Galerie
Ceník

Není k dispozici...

Kontakt

Není k dispozici...

Kontaktní formulář
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI