Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Kemp Štíty

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Štíty - rekreace Jeseníky

ZAŘÍZENÍ JE JIŽ UZAVŘENO

Autokemp Štíty je vhodný jak pro dovolenou jednotlivce, tak i celých rodin. Dále pro různé zájezdy firem, společností, táborníků či jen přátel. Nachází se v podhůří Jeseníků. Jeho umístění je nedaleko civilizace a přitom je nenásilně rozložen v nádherné přírodě, která zasahuje do celého kempu.

Můžete si vybrat z 2,3,4,5 lůžkových chatek, vybavených pro spokojené bydlení v přírodě. Součástí vybavenosti chatek mimo jiné, jsou lůžkoviny, dvou plotýnkový vařič, sprcha, WC. Pro stanaře, karavany a i takzvané spáče pod širákem máme kompletní sociální zařízení s teplou vodou po celý den. Majitelé karavanů, mikrobusů jistě ocení i napojení na elektřinu po celé ploše kempu.

Kemp najdete nedaleko města Štíty, které je vzdáleno 15 km od města Zábřeh na Moravě a 20 km od města Šumperk. Tam také najdete další městské nezbytné vyžití(supermarkty, kina, divadla, dikotéky atd).
      

Pro sportovní vyžití máme v areálu kempu posilovnu, koupaliště, volejbalové a asfaltové hřiště, kuželky, elektronické šipky, pingpongový stůl. Dále pro opravdové sportovce se koná každoroční závod cyklistů, jak v terénu tak na dál- kových trasách, které jsou dostupné celý rok. Mimo to zde máme značené trasy v přírodě, jak pro turisty tak pro cyklisty.

Kopec, který je přímo nad kempem je zalesněn a v houbařské sezóně plný hub. Krásný také pro klidné procházky lesem a pozorování horského potůčku či lesní zvěře.

Další možnost pro rybáře, kterým se dá vyřídit povolení k chytání ryb a odpočinku u vody.

Pro děti tu máme připraven dětský koutek, pískoviště, prolézačky, houpačky, malý bazének
a možnost pronájmu eletrických autíček do terénu.

Dokonalý odpočinek najdete i v restauraci kempu s terasou, která je přizpůsobena poža- davkům návštěvníků (k pořádání oslav, výročí, seminářů, uzavřených večírků a podobně). Restaurace nabízí výběr z asi 40 teplých jídel, jak z běžného jídelníčku tak různé speciality. Podáváme celý den, nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Každou sobotu pořádáme taneční poslechové večery, jak pro mladé tak i starší návštěvníky s bohatým nevšedním občerstvením.

 

Tipy na další Kempy - Jeseníky

 

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI