Kemp Štíty

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Autokemp Štíty - rekreace Jeseníky

ZAŘÍZENÍ JE JIŽ UZAVŘENO

Autokemp Štíty je vhodný jak pro dovolenou jednotlivce, tak i celých rodin. Dále pro různé zájezdy firem, společností, táborníků či jen přátel. Nachází se v podhůří Jeseníků. Jeho umístění je nedaleko civilizace a přitom je nenásilně rozložen v nádherné přírodě, která zasahuje do celého kempu.

Můžete si vybrat z 2,3,4,5 lůžkových chatek, vybavených pro spokojené bydlení v přírodě. Součástí vybavenosti chatek mimo jiné, jsou lůžkoviny, dvou plotýnkový vařič, sprcha, WC. Pro stanaře, karavany a i takzvané spáče pod širákem máme kompletní sociální zařízení s teplou vodou po celý den. Majitelé karavanů, mikrobusů jistě ocení i napojení na elektřinu po celé ploše kempu.

Kemp najdete nedaleko města Štíty, které je vzdáleno 15 km od města Zábřeh na Moravě a 20 km od města Šumperk. Tam také najdete další městské nezbytné vyžití(supermarkty, kina, divadla, dikotéky atd).
      

Pro sportovní vyžití máme v areálu kempu posilovnu, koupaliště, volejbalové a asfaltové hřiště, kuželky, elektronické šipky, pingpongový stůl. Dále pro opravdové sportovce se koná každoroční závod cyklistů, jak v terénu tak na dál- kových trasách, které jsou dostupné celý rok. Mimo to zde máme značené trasy v přírodě, jak pro turisty tak pro cyklisty.

Kopec, který je přímo nad kempem je zalesněn a v houbařské sezóně plný hub. Krásný také pro klidné procházky lesem a pozorování horského potůčku či lesní zvěře.

Další možnost pro rybáře, kterým se dá vyřídit povolení k chytání ryb a odpočinku u vody.

Pro děti tu máme připraven dětský koutek, pískoviště, prolézačky, houpačky, malý bazének
a možnost pronájmu eletrických autíček do terénu.

Dokonalý odpočinek najdete i v restauraci kempu s terasou, která je přizpůsobena poža- davkům návštěvníků (k pořádání oslav, výročí, seminářů, uzavřených večírků a podobně). Restaurace nabízí výběr z asi 40 teplých jídel, jak z běžného jídelníčku tak různé speciality. Podáváme celý den, nejen pro dospělé, ale i pro děti.

Každou sobotu pořádáme taneční poslechové večery, jak pro mladé tak i starší návštěvníky s bohatým nevšedním občerstvením.

 

Tipy na další Kempy - Jeseníky

 

Galerie
Kontaktní formulář
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
CAPTCHA
Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.
12 + 3 =
Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI