Na Staré Střelnici

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Stará střelnice má bohatou historii i současnost – nachází se zde moderní divadelní sál s vlastním programem, restaurace se salonkem, letní restaurace, stylový penzion, tenisové kurty i dětské hřiště. Stylově zrekonstruovaný Pension Franz Josef byl již několikrát poctěn návštěvou slavných a známých osobností. Každý pokoj má vlastní koupelnu a všechny místnosti jsou zařízeny v duchu doby Franze Josefa I. tedy konce 19. století. K dispozici je sauna. Ubytování je včetně bohaté snídaně podávané v salónku. Zátiší penzionu plně využitelné pro ubytované hosty poskytuje relaxaci klidného místa s příjemným prostředím. Lůžková kapacita 12. Restaurace s velkou terasou je situována k tenisovým kurtům, které jsou součástí areálu. Návštěvníkům je k dispozici široký výběr teplých jídel, salátů, a spousta skvělých chuťovek. Na objednávku zajistíme společenské akce s kompletním gastroservisem (teplé a studené rauty, grilování, opékání selat, atd.). Tenisový klub Stará střelnice vlastní dva antukové dvorce a jeden s umělou trávou a umělým osvětlením, využitelný po celý rok. Tenisový areál je mimořádně vhodný pro pořádání rekreačních turnajů firem s kompletním servisem.

Svatby & oslavy
Kompletně zajišťujeme svatební hostiny, možnost svatebního obřadu přímo v romantickém areálu.

Firemní večírky, rauty & školení
Kompletně zajišťujeme rauty, rodinné oslavy, firemní večírky a svatební oslavy.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI