Na Staré Střelnici

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Stará střelnice má bohatou historii i současnost – nachází se zde moderní divadelní sál s vlastním programem, restaurace se salonkem, letní restaurace, stylový penzion, tenisové kurty i dětské hřiště. Stylově zrekonstruovaný Pension Franz Josef byl již několikrát poctěn návštěvou slavných a známých osobností. Každý pokoj má vlastní koupelnu a všechny místnosti jsou zařízeny v duchu doby Franze Josefa I. tedy konce 19. století. K dispozici je sauna. Ubytování je včetně bohaté snídaně podávané v salónku. Zátiší penzionu plně využitelné pro ubytované hosty poskytuje relaxaci klidného místa s příjemným prostředím. Lůžková kapacita 12. Restaurace s velkou terasou je situována k tenisovým kurtům, které jsou součástí areálu. Návštěvníkům je k dispozici široký výběr teplých jídel, salátů, a spousta skvělých chuťovek. Na objednávku zajistíme společenské akce s kompletním gastroservisem (teplé a studené rauty, grilování, opékání selat, atd.). Tenisový klub Stará střelnice vlastní dva antukové dvorce a jeden s umělou trávou a umělým osvětlením, využitelný po celý rok. Tenisový areál je mimořádně vhodný pro pořádání rekreačních turnajů firem s kompletním servisem.

Svatby & oslavy
Kompletně zajišťujeme svatební hostiny, možnost svatebního obřadu přímo v romantickém areálu.

Firemní večírky, rauty & školení
Kompletně zajišťujeme rauty, rodinné oslavy, firemní večírky a svatební oslavy.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI