Pension Barunka

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaný Pension Barunka se nachází v České republice na severní Moravě v lázeňském městě Jeseníku, takřka na hranicích s Polskou republikou. Najdete ho v samotném středu města Jeseníku zhruba 200 m od centra a radnice. Zrekonstruovaný pension je jeden z nejstarších domů v Jeseníku. Ten kdo nemá rád velké množství lidí v hotelových objektech, zvolí formu ubytování v pensionu v soukromí.

 V součastnosti je v domě vybudováno obytné podkroví a tři pokoje s příslušenstvím. Dále v prvním patře byt - apartmán s koupelnou se sprchovým koutem, kuchyňkou a ložnicí.

Celé podkroví je v domě vybudováno ve stylu horské chaty, tedy ve dřevě.
Pokoje jsou vybaveny soc. příslušenstvím, rádiem, televizí a mini-barem.

Kapacita pensionu Barunka

    v prvním patře kompletní 2 pokojový byt - apartmán s manželským dvojlůžkem, válendovou přistýlkou, sedací soupravou a vybavenou kuchyňkou. Na pokoji je televize, mini-bar a rádio. Tento byt má svou koupelnu se sprchovým koutem.
    v podkroví jsou vybudovány tři pokoje dvojlůžka s možnou přistýlkou, každý s vlastní koupelnou, mini-barem, televizí a rádiem.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI