Pension Barunka

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nově zrekonstruovaný Pension Barunka se nachází v České republice na severní Moravě v lázeňském městě Jeseníku, takřka na hranicích s Polskou republikou. Najdete ho v samotném středu města Jeseníku zhruba 200 m od centra a radnice. Zrekonstruovaný pension je jeden z nejstarších domů v Jeseníku. Ten kdo nemá rád velké množství lidí v hotelových objektech, zvolí formu ubytování v pensionu v soukromí.

 V součastnosti je v domě vybudováno obytné podkroví a tři pokoje s příslušenstvím. Dále v prvním patře byt - apartmán s koupelnou se sprchovým koutem, kuchyňkou a ložnicí.

Celé podkroví je v domě vybudováno ve stylu horské chaty, tedy ve dřevě.
Pokoje jsou vybaveny soc. příslušenstvím, rádiem, televizí a mini-barem.

Kapacita pensionu Barunka

    v prvním patře kompletní 2 pokojový byt - apartmán s manželským dvojlůžkem, válendovou přistýlkou, sedací soupravou a vybavenou kuchyňkou. Na pokoji je televize, mini-bar a rádio. Tento byt má svou koupelnu se sprchovým koutem.
    v podkroví jsou vybudovány tři pokoje dvojlůžka s možnou přistýlkou, každý s vlastní koupelnou, mini-barem, televizí a rádiem.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI