Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Pension Fam

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension FAM nabízí ubytování pro studenty v Olomouci ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Potěšil nás Váš zájem o ubytování v klidném a rodinném prostředí Pensionu FAM v Olomouci. Nabízíme ubytování pro studenty ve dvoulůžkových pokojích a apartmá a v turistické sezóně (červen-srpen) ubytování hotelového typu.

        Původně rodinná vila postavená ve dvacátých letech 20. století byla zásadně rekonstruována v roce 1993 podle návrhu architekta Ing. Kučírka, další úpravy proběhly v letech 2009 a 2011. Interiér pensionu přiznává původní secesní prvky v kombinaci s moderními solitéry, doplněný typickými obrazy s pohledy na starou Olomouc z archívu olomouckého muzea. Charakteristickým doplňkem pensionu je originálně řešené zahradní posezení.

         Prostory Pensionu FAM jsou nekuřácké. Pokoje i Apartmány jsou vybaveny komfortním nábytkem, ledničkou, TV a varnou konvicí. Předsíň a koupelna s wc je společná pro dva pokoje. Apartmá má sociální zařízení samostatné. Všem ubytovaným je k dispozici kompletně zařízená společná kuchyň vybavená mimo jiné kombinovaným sporákem, mikrovlnnou troubou, kombinovanou chladničkou a varnou konvicí. V letních měsících je pro chvíle odpočinku a relaxace ubytovaným k dispozici zahradní posezení a v průběhu celého roku připojení na internet prostřednictvím wi-fi.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI