Pension Fam

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension FAM nabízí ubytování pro studenty v Olomouci ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech. Potěšil nás Váš zájem o ubytování v klidném a rodinném prostředí Pensionu FAM v Olomouci. Nabízíme ubytování pro studenty ve dvoulůžkových pokojích a apartmá a v turistické sezóně (červen-srpen) ubytování hotelového typu.

        Původně rodinná vila postavená ve dvacátých letech 20. století byla zásadně rekonstruována v roce 1993 podle návrhu architekta Ing. Kučírka, další úpravy proběhly v letech 2009 a 2011. Interiér pensionu přiznává původní secesní prvky v kombinaci s moderními solitéry, doplněný typickými obrazy s pohledy na starou Olomouc z archívu olomouckého muzea. Charakteristickým doplňkem pensionu je originálně řešené zahradní posezení.

         Prostory Pensionu FAM jsou nekuřácké. Pokoje i Apartmány jsou vybaveny komfortním nábytkem, ledničkou, TV a varnou konvicí. Předsíň a koupelna s wc je společná pro dva pokoje. Apartmá má sociální zařízení samostatné. Všem ubytovaným je k dispozici kompletně zařízená společná kuchyň vybavená mimo jiné kombinovaným sporákem, mikrovlnnou troubou, kombinovanou chladničkou a varnou konvicí. V letních měsících je pro chvíle odpočinku a relaxace ubytovaným k dispozici zahradní posezení a v průběhu celého roku připojení na internet prostřednictvím wi-fi.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI