Pension Mánes

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Okolí pensionu je vhodné pro nenáročnou pěší turistiku s možností vyjížděk na koních a kolech po cyklotrasách. Nedaleký zámecký park nabízí taktéž cíl relaxačních procházek. Na výlet se můžete vydat také na nejvyšší bod okolí – Velký Kosíř ( 422 m n. m.) Náš pension má šest pokojů a také ubytovnu pro větší skupiny lidí.(soustředění,dětské akce)Všechny pokoje mají WC a koupelnu se sprchovým koutem,jsou vybaveny TV a WIFI.Některé pokoje jsou s terasou a výhledem na Kosíř.

1 krát dvoulůžkový pokoj cena 700.– kč
3 krát třílůžkový pokoj cena   1000.– kč
1 krát čtyřlůžkový pokoj cena 1200.– kč
1 krát pětilůžkový pokoj cena 1300.– kč

Ubytovna 10+3 lůžek,5+3 lůžek 250.- kč (společná koupelna a WC)

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI