Pension Moravia

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v rodinném pensionu blízko centra Olomouce. Ubytování poskytujeme v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Ve vybavení každého pokoje jsou: vlastní koupelna s vysoušečem vlasů, WC, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba (pokoje 1 a 5 na požádání), hrnky na kávu/čaj, sklenice na víno, kabelová TV, volné připojení na rychlý internet pomoci kabelu - je ve vybavení, nebo přes WiFi - zdarma. Kvalitní jídla a nápoje za velmi dobré ceny  zajišťujeme ve spolupráci s restauraci Libra Restaurace, která se nachází cca. 150 m od pensionu Moravia na ulici Mozartova, číslo 37.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI