Pension Moravia

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Ubytování v rodinném pensionu blízko centra Olomouce. Ubytování poskytujeme v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Ve vybavení každého pokoje jsou: vlastní koupelna s vysoušečem vlasů, WC, lednička, varná konvice, mikrovlnná trouba (pokoje 1 a 5 na požádání), hrnky na kávu/čaj, sklenice na víno, kabelová TV, volné připojení na rychlý internet pomoci kabelu - je ve vybavení, nebo přes WiFi - zdarma. Kvalitní jídla a nápoje za velmi dobré ceny  zajišťujeme ve spolupráci s restauraci Libra Restaurace, která se nachází cca. 150 m od pensionu Moravia na ulici Mozartova, číslo 37.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI