Pension Na Hradbách - Olomouc

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension leží v klidném místě centra města Olomouc, poblíž Horního a Dolního náměstí. Pension má kapacitu 9 lůžek. Ubytování je ve dvou dvoulůžkových pokojích a dvou třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, SAT-TV, rychlovarnou konvicí. V našem pensionu můžete využívat bez omezení WiFi internet

Starobylé město Olomouc leží v srdci oblasti zvané Haná. Patří mezi nejvýznamnější městské památkové rezervace. Také je důležitou obchodní křižovatkou. Olomouc je sídlem moravského biskupství a arcibiskupství, rodištěm a působištěm mnoha známých osobností. Je zde mnoho církevních památek. Mezi nejstarší a nejvýznamnější patří katedrála sv. Václava, chrám Panny Marie Sněžné, chrám sv. Michala, katedrála sv. Mořice, kaple sv. Sarkandra, bývalý Dominikánský klášter, klášter Hradisko, Arcibiskupský palác, poutní chrám Navštívení Panny Marie na Sv. Kopečku a další. Od roku 2000 patří Olomouc mezi památky UNESCO a to díky baroknímu Čestnému sloupu Nejsvětější Trojice, který je svou výškou 35 metrů jedním z nejvyšších v českých zemích.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI