Penzion Andělka

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Relaxační centrum Andělka je určeno pro všechny, ať již pro rodiny s dětmi, páry hledající romantiku, sportovce či návštěvníky co si rádi odpočinou a využijí našich služeb (lázně, masáže, kosmetické kůry…). Najdete zde uvolnění těla i mysli – v příjemném prostředí na Vás čeká whirlpoolka a Finská sauna s ochlazovnou
(vědro či studená sprcha) a odpočívárnou.

Můžete si vyzkoušet i Kneippování v podobě horké a studené nožní lázně. K odpočinku po saunování zvou 4 dřevěná houpací lehátka, na nichž budete relaxovat při milé hudbě a svitu svíček okolo.

Minimáně třikrát týdně Vám své služby poskytne paní masérka, která Vás skutečně rozmazlí (medové a aromatické masáže, masáže horkými lávovými kameny, lymfatické masáže, baňkování, celotělové zábaly apod.). Také tu splní Vaše přání kadeřnice a kosmetičky.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI