Penzion Andělka

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Relaxační centrum Andělka je určeno pro všechny, ať již pro rodiny s dětmi, páry hledající romantiku, sportovce či návštěvníky co si rádi odpočinou a využijí našich služeb (lázně, masáže, kosmetické kůry…). Najdete zde uvolnění těla i mysli – v příjemném prostředí na Vás čeká whirlpoolka a Finská sauna s ochlazovnou
(vědro či studená sprcha) a odpočívárnou.

Můžete si vyzkoušet i Kneippování v podobě horké a studené nožní lázně. K odpočinku po saunování zvou 4 dřevěná houpací lehátka, na nichž budete relaxovat při milé hudbě a svitu svíček okolo.

Minimáně třikrát týdně Vám své služby poskytne paní masérka, která Vás skutečně rozmazlí (medové a aromatické masáže, masáže horkými lávovými kameny, lymfatické masáže, baňkování, celotělové zábaly apod.). Také tu splní Vaše přání kadeřnice a kosmetičky.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI