Penzion Anežka

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v penzionu v Ostružné pár minut od výstupových tras na hřebeny Jeseníků.V ubytování v našem penzionu v Ostružné se budete cítit jako doma. Penzion Anežka je situován v klidné části obce Ostružná na hranici Jeseníků a Rychlebských hor s volným prostorem. V penzionu je deset pokojů s vlastním socialním zařízením a jeden dvoulůžkový a čtyřlůžkový pokoj se spol.soc.zařízením. V penzionu je jídelna pro ubytované, která je k dispozici 24 hodin denně s obsluhou v době výdejů stravy a kuchyň kde je možný ohřev nápojů a potravin pro děti (varná konvice,mikrovlnka) V suterenu je malý relaxační bazen s vířivou lavicí a sauna. V podkroví je herna pro děti. Lyžárna a kolárka má samostatný vstup  z venku. Před penzionem je k dispozici terasa s posezením, grilem, udírnou a dětské hřiště. Parkování u penzionu zdarma.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Rekreace
Jeseníky

Jeseníky jsou nejvyšší hory Moravy a Slezska, se rozprostírají v nejsevernějším cípu Moravy. Horská hradba o průměrné nadmořské výšce 1350 m, které dominuje na východě Praděd (1492 m n.m.) a na západě Králický Sněžník (1424 m n.m.), se sestává z masívu Kralického Sněžníku, Rychlebských hor, Hrubého Jeseníku, Nízkého Jeseníku a jejich podhůří. Půdní a klimatické podmínky ve vrcholových částech Jeseníků nebyly vhodné pro zemědělskou výrobu, proto tam ani na úbočích nikdy nevznikla stálá sídliště. Poskytují však optimální podmínky pro turistiku, cyklistiku a zimní sporty.
Ostružná

ležící na železniční trati Hanušovice - Jeseník v nadmořské výšce 700 - 950 m n. m. byla založena v polovině 16. stol. Název obce vznikl v 19. století nesprávným překladem dialektického znění Spornhau - Sporn ve významu ostruha - Ostružná. V obci se nachází barokní kostel sv. Tří králů ze sklonku 18.století. Je zde autobusová zastávka, vlakové nádraží, hasičská zbrojnice i obecní úřad zastřešující obce Ostružná s místními částmi Ramzová a Petříkov. Na kopci směrem na Brannou má větrná energetika umístěno šest větrných elektráren, podle kterých zaručeně poznáte, že jste opravdu na správném místě. Po vybudování sedačkové lanové dráhy z Ramzové na Šerák a lyžařských vleků v Petříkově a v Ostružné se obec stala oblíbeným turistickým a lyžařským střediskem nejen pro tuzemské návštěvníky.

V místě je prodejna potravin, stanice ČD, zastávka autobusů, přímé spojení z Brna, Olomouce, Prahy, Pardubic, Hradce Králové, Písku, Ostravy. Parkování aut u objektu i v zimě.

V okolí jednoho kilometru je lanová dráha na Šerák, horské minikáry, půjčovna horských kol,tenisové kurty, velký výběr cyklistických a turistických tras, houbaření a sběr borůvek. Do dvaceti kilometrů je koupaliště, dva kryté bazény, termální koupaliště, jeskyně, bowling, squash, střelnice. V zimě je Ostružná střediskem zimních sportů s možností sjezdového i běžeckého lyžování, deset lyžařských vleků.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI