Penzion Anežka

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme Vám ubytování v penzionu v Ostružné pár minut od výstupových tras na hřebeny Jeseníků.V ubytování v našem penzionu v Ostružné se budete cítit jako doma. Penzion Anežka je situován v klidné části obce Ostružná na hranici Jeseníků a Rychlebských hor s volným prostorem. V penzionu je deset pokojů s vlastním socialním zařízením a jeden dvoulůžkový a čtyřlůžkový pokoj se spol.soc.zařízením. V penzionu je jídelna pro ubytované, která je k dispozici 24 hodin denně s obsluhou v době výdejů stravy a kuchyň kde je možný ohřev nápojů a potravin pro děti (varná konvice,mikrovlnka) V suterenu je malý relaxační bazen s vířivou lavicí a sauna. V podkroví je herna pro děti. Lyžárna a kolárka má samostatný vstup  z venku. Před penzionem je k dispozici terasa s posezením, grilem, udírnou a dětské hřiště. Parkování u penzionu zdarma.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Rekreace
Jeseníky

Jeseníky jsou nejvyšší hory Moravy a Slezska, se rozprostírají v nejsevernějším cípu Moravy. Horská hradba o průměrné nadmořské výšce 1350 m, které dominuje na východě Praděd (1492 m n.m.) a na západě Králický Sněžník (1424 m n.m.), se sestává z masívu Kralického Sněžníku, Rychlebských hor, Hrubého Jeseníku, Nízkého Jeseníku a jejich podhůří. Půdní a klimatické podmínky ve vrcholových částech Jeseníků nebyly vhodné pro zemědělskou výrobu, proto tam ani na úbočích nikdy nevznikla stálá sídliště. Poskytují však optimální podmínky pro turistiku, cyklistiku a zimní sporty.
Ostružná

ležící na železniční trati Hanušovice - Jeseník v nadmořské výšce 700 - 950 m n. m. byla založena v polovině 16. stol. Název obce vznikl v 19. století nesprávným překladem dialektického znění Spornhau - Sporn ve významu ostruha - Ostružná. V obci se nachází barokní kostel sv. Tří králů ze sklonku 18.století. Je zde autobusová zastávka, vlakové nádraží, hasičská zbrojnice i obecní úřad zastřešující obce Ostružná s místními částmi Ramzová a Petříkov. Na kopci směrem na Brannou má větrná energetika umístěno šest větrných elektráren, podle kterých zaručeně poznáte, že jste opravdu na správném místě. Po vybudování sedačkové lanové dráhy z Ramzové na Šerák a lyžařských vleků v Petříkově a v Ostružné se obec stala oblíbeným turistickým a lyžařským střediskem nejen pro tuzemské návštěvníky.

V místě je prodejna potravin, stanice ČD, zastávka autobusů, přímé spojení z Brna, Olomouce, Prahy, Pardubic, Hradce Králové, Písku, Ostravy. Parkování aut u objektu i v zimě.

V okolí jednoho kilometru je lanová dráha na Šerák, horské minikáry, půjčovna horských kol,tenisové kurty, velký výběr cyklistických a turistických tras, houbaření a sběr borůvek. Do dvaceti kilometrů je koupaliště, dva kryté bazény, termální koupaliště, jeskyně, bowling, squash, střelnice. V zimě je Ostružná střediskem zimních sportů s možností sjezdového i běžeckého lyžování, deset lyžařských vleků.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI