Penzion Archa - Olomouc

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

V příjemném prostředí Archa restaurantu vám nabízíme široký výběr z jídel a nápojů české, moravské i mezinárodní kuchyně, které připravujeme pomocí nejmodernějších technologií. Hotel Archa se nachází na Svatém Kopečku u Olomouce, v těsné blízkosti jedné z nejnavštěvovanějších zoologických zahrad v České republice. Nabízí ubytování ve stylově vybavených dvoulůžkových pokojích. Hostům je k dispozici minibar, trezor, vířivá vana Whirpool a parkování u hotelu. Pro Vaše blízké či obchodní partnery Vám také nabízíme dárkové certifikáty na ubytovací služby v hotelu Archa v hodnotě, kterou si sami zvolíte. Novomanželům, kteří u nás uspořádají svou svatební hostinu v celé restauraci,  věnujeme ubytování v našem svatebním apartmá. Restaurační kapacita 271 míst, včetně venkovních teras až 408 míst.  Podle aktuální potřeby provozu lze prostor restaurace rozdělit do sedmi samostatných částí (restaurace 156 míst, salonek  Archa 44 míst, galerie nad krbem 16 míst, galerie nad barem 25 míst, salonek svatební 30 míst, zahrádka ZOO 83 míst, zahrádka u východu ze ZOO 54 míst). Prostory restaurace jsou nekuřácké. Venkovní posezení je možné připravit až pro 200 hostů.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI