Penzion Černý Havran

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Černý havran  je komfortní a elegantní, luxusně zařízený penzion otevřený v roce 2009 v samotném centru Šumperka, které je bránou do Jeseníků. V penzionu na Vás čekají vkusně zařízené pokoje s vlastním sprchovým koutem a toaletou, koupelny jsou vybaveny základními hygienickými potřebami, ve všech pokojích je k dispozici LCD televize s kabelovým příjmem a pracovní stůl, pro rodiny s dětmi nabízíme možnost přistýlky. Penzion nabízí celkem 5 pokojů pro ubytování. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na: 2x jednolůžkové a 3x dvoulůžkové. V celém prostoru pensionu je bezdrátové WiFi připojení k internetu zdarma. Penzion je nekuřácký.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI