Penzion Černý Havran

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Černý havran  je komfortní a elegantní, luxusně zařízený penzion otevřený v roce 2009 v samotném centru Šumperka, které je bránou do Jeseníků. V penzionu na Vás čekají vkusně zařízené pokoje s vlastním sprchovým koutem a toaletou, koupelny jsou vybaveny základními hygienickými potřebami, ve všech pokojích je k dispozici LCD televize s kabelovým příjmem a pracovní stůl, pro rodiny s dětmi nabízíme možnost přistýlky. Penzion nabízí celkem 5 pokojů pro ubytování. Pokoje jsou rozděleny dle kapacity na: 2x jednolůžkové a 3x dvoulůžkové. V celém prostoru pensionu je bezdrátové WiFi připojení k internetu zdarma. Penzion je nekuřácký.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI