Penzion Charlie

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Charlie se nachází asi 500m od historického centra Mohelnice na výjezdu směrem na Moravskou Třebovou na Třebovské ulici, asi 200m u křižovatky s dálničním tahem E 442 Olomouc - Šumperk. Ubytovací kapacitou se řadí k penzionům rodinného typu a svým vybavením je vhodný především pro obchodníky a podnikatele. Moderně a účelně zařízené pokoje standardního evropského stylu a vybavené rustikálním nábytkem skýtají ideální možnost nejen pro příjemný odpočinek, ale i pro práci obchodních cestujících. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením se sprchovým koutem, barevným televizorem a satelitním přijímačem, minibarem a chladící jednotkou. Možnost parkování u penzionu i v uzavřeném prostoru. Samozřejmostí je poskytování všech standardních služeb odpovídajících vybavení penzionu. V našem penzionu oceníte hlavně snídaně, které Vás určitě mile překvapí. Nabízíme rozšířené kontinentální snídaně, které připravíme samozřejmě i dle zvláštních požadavků samotných hostů. Na obědy či večeře Vám doporučíme restauraci Božolé.
 
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI