Penzion D

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion D - dovolená Jeseníky

Penzion D se nachází na předměstí Šumperka ve Vikýřovicích v malebném podhůří Jeseníků. Je umístěn v zahradě nedaleko řeky Desné. V penzionu v plně vybavených pokojích naleznete klid, pohodu a nerušené soukromí. Penzion má 1 apartmá se dvěma pokoji a kuchyňkou, dále 4 dvoulůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje. Cena pokojů se stanoví dle počtu osob na pokoji. Hosté mohou využít vlastní parkoviště a 1 garáž / příp. úschova kol,lyží/, spol. kuchyňku s mikrovlnou troubou. Penzion je vzdálen 250m od železniční a autobusové zastávky, 100m od restaurace s krásnou terasou nad řekou, 100m welness. V prostředí našeho penzionu se budete cítit jako doma. Součástí ubytování je i satelitní televize, minibar a telefon, Wi-Fi. Pro Vaše auto máme připravenu prostornou garáž.

 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Ceník

Ceník pobytu u nás:

  • 400 Kč až 800 Kč za noc

Sleva pro děti, větší skupiny či dlouhodobější pobyt.

 

Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Okolí, tipy na výlety, zajímavá místa

Přírodní vodní nádrž Krásné nabízí koupání,rybolov – je vzdálena 2 km od penzionu stejně jak malé sportovní letiště, kde lze zajistit vyhlídkový let nad Jeseníky. V Šumperku jsou 2 koupaliště s tobogánem, krytý bazén. Ve Velkých Losinách, které jsou známé čarodějnickými procesy ve středověku – 7km- je možné koupání v termálním bazénu v areálu lázeňského parku, návštěva zámku, ruční papírny. V obci Vikýřovice je Zemědělský skanzen s Veterán muzeem a ZOO koutkem pro děti. Známý pohádkový hrad Bouzov a lesnicko-lovecké muzeum na zámku Usov se nachází 30km od penzionu. Velmi zajímavým místem v okolí je přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, největší ve stř. Evropě, kde při exkurzi navštívíte horní nádrž v n.v. 1344m. Hory Jeseníky nabízí množství turistických, lyžařských tras – nejbližší vlek 7km.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI