Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Eva - Sobotín

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion Eva Sobotín - celoroční ubytování v Jeseníkách

Ubytování v soukromí Penzion Eva Sobotín - Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Toto lázeňské městečko je známo především pověstnými čarodějnickými procesy v 17. století, které se odehrávaly na zdejším zámku. Dům najdete u silnice č. 11 ze Šumperka na Ostravu asi 10 km od Šumperka. Objekt je od silnice vzdálen 50 m a je chráněn zelenou stěnou. Penzion Eva Sobotín Jeseníky ubytování : Privát je součástí rodinného domu upraveného na malý penzion. Je situován v přízemí domu a má samostatný vchod ze zahrady penzionu. K ubytování jsou zde k dispozici dva kompletně vybavené byty. Malý 1+1 pro 2-3 osoby, velký 2+1 pro 4-7 osob. Vybavení mimo jiné zahrnuje BTV/SAT, rádio, ledničku, WC, koupelnu, zařízenou kuchyň a ostatní doplňky. Kapacita ubytování je 9 lůžek.

 

Popis ubytování a služby

Popis malého apartmánu. Vstupní chodba (šatní a policová skříň), kuchyňka, samostatné sociální zařízení a obývací pokoj (stůl, židle, rozkl. gauč, rohový krb, skříňka, sekretář, BTV, satelit).Popis velkého apartmánu je velmi podobný malému apartmánu,  jen 2x až 2,5 x větší.  K objektu náleží větší travnatá zahrada s ovocnými stromy a okrasnými keři. V zahradě je postaven krásný dřevěný altánek s posezením a krbem (s roštem), kde je možné příjemně strávit teplé letní večery. Parkování u domu maximálně pro 4 vozy, příjezd celoročně bez problémů. Kouření v objektu je zakázáno, pro kuřáky vyhrazeno zastřešené místo vedle apartmánu. V ceně je překvapení!!! Program připraven. Voda je pitná z vlastní studny. Prostor k úschově kol a v zimě lyží a zimních potřeb ve sklepě.

 

Stravování v penzionu

 • K dispozici vlastní vybavená kuchyňka - linka, 2pl. PB vařič, lednice, horkovzdušná trouba. Možnost doobjednání snídaně na místě.

 


 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník

Kontakt

Kontaktní formulář
Okolí

Okolí penzionu Eva v Sobotíně

Program na týdenní pobyt připraven.

Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Obec Sobotín je obklopena hlubokými jehličnatými lesy Hrubého Jeseníku a horskými loukami.

 • Koupání v  termálním koupališti ve Velkých Losinách (4km),
 • v přírodním koupališti Na krásném (7km),
 • v krytém bazénu a v letním koupališti v Šumperku.

            Možnost využívání fit centra,zimního koupaliště,sauny a další zařízení "resortu Sobotín" vzdálené 300 m od penzionu Eva.

 

Milovníci lyžování mají k dispozici svahy v těchto místech :

 • Vernířovice
 • Skřítek (5km)
 • Červenohorské sedlo (25km).
 • Běžkování je možné v bezprostředním okolí obce.

            Lyžařský vlek v Sobotíně patřící k "resortu Sobotín" vzdálenost 300 m od penzionu Eva.

Pro Vaše výlety jsou zde zajímavá místa, která stojí za to navštívit, například Velké Losiny - lázně, zámek, ruční papírna, turistika a cykloturistika v Jeseníkách, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně.

 

Stravování

Stravování je možné v restauraci Koliba Permoník, patřící k "resortu Sobotín " 300 m od penzionu Eva.
V místě je i několik obchodů vzdálené 500 m od penzionu Eva Sobotín.

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI