Penzion Hawaii

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Hawaii se nachází v obci Rapotín v malebném podhůří Jeseníků. Najdete ho na hlavním tahu mezi Šumperkem (vzdálen 3 km) a Ostravou. V moderním ubytovacím zařízení postaveném v roce 2000 jsou k dispozici 2-4 lůžkové pokoje s Wifi, Tv, lednicí a sociálním zařízením. Hosté mohou parkovat své vozy v zabezpečeném nádvoří. Snídaně jsou podávány v restauraci, která je součástí objektu. Zde je možné také uspořádat rodinnou oslavu či pracovní setkání. Ve všech prostorách penzionu je návštěvníkům zdarma k dispozici WiFi připojení. Součástí všech pokojů je sociální zařízení se sprchovým koutem, Tv a satelit. Na požádání je možná lednice. Prostory penzionu jsou nekuřácké. Malý pejsek je po předběžné dohodě v penzionu povolen. Posedět si můžete v příjemné prostorné vstupní hale, laděné v hawaiiském stylu nebo v přilehlém salónku. Na nádvoří je hostům rovněž k dispozici stylové posezení. Svoji snídani si můžete vychutnat v hawaiiské restauraci, na nádvoří penzionu nebo vám zajistíme donášku na pokoj.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI