Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Horinka

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Horinka se nachází v centru obce Velké Losiny, v bezprostřední blízkosti areálu Lázní Velké Losiny a lyžařského střediska Kouty. Penzion Horinka celoročně nabízí komfortní ubytování v srdci Jeseníků. Klidná lokalita dodá Vaši dovolené tu správnou pohodu. Ať už hledáte ubytování pro rodiny s dětmi nebo ideální místo pro Vaší dovolenou v Jeseníkách, je Penzion Horinka tou správnou volbou. Vybavení pokoje: předsíňka se šatní skříní a věšákovou stěnou, koupelna se sociálním zařízením a sprchovým koutem, 2 pevná lůžka s nočními stolky, komoda, posezení s konferenčním stolkem, možnost pokoje s terasou, WI-FI připojení na internet zdarma. Vybavení penzionu: 17 komfortních pokojů, na čtyřech pokojích možnost přistýlky, 4 pokoje i bezbariérové, výtah, společenská místnost (po dohodě pro skupiny), parkoviště na vlastním oploceném pozemku zdarma.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI