Penzion Klárka

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Klárka se nachází v Tovačově, který leží na křižovatce směřující do krásných hanáckých měst jako je např. Přerov, Prostějov, Olomouc a Kroměříž. Byl přestavěn v roce 1997 z původního mlýna na restauraci, která nabízí širokou škálu studené i teplé kuchyně, dále kryté venkovní posezení s výhledem na zámeckou věž, koutek pro děti (pískoviště, slunečníky) a na své si přijdou i milovníci cyklistiky, kteří zde nacházejí příjemné odpočinkové místo. Možnost celoročního ubytování v prvním patře penzionu, které bylo zrekonstruováno v roce 2007 s kapacitou 10 pokojů (35 lůžek), přijde určitě vhod nejednomu zbloudilému návštěvníkovi.

Na výlety po okolí se můžete vydat na kole, pěšky nebo též hromadnou dopravou – penzion se nachází v blízkosti autobusového nádraží. Za zmínku stojí zejména zámek Tovačov, tovačovské rybníky a jezera a v neposlední řadě náměstí, které patří k jednomu z nejstarších v republice.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI