Penzion Klárka

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Klárka se nachází v Tovačově, který leží na křižovatce směřující do krásných hanáckých měst jako je např. Přerov, Prostějov, Olomouc a Kroměříž. Byl přestavěn v roce 1997 z původního mlýna na restauraci, která nabízí širokou škálu studené i teplé kuchyně, dále kryté venkovní posezení s výhledem na zámeckou věž, koutek pro děti (pískoviště, slunečníky) a na své si přijdou i milovníci cyklistiky, kteří zde nacházejí příjemné odpočinkové místo. Možnost celoročního ubytování v prvním patře penzionu, které bylo zrekonstruováno v roce 2007 s kapacitou 10 pokojů (35 lůžek), přijde určitě vhod nejednomu zbloudilému návštěvníkovi.

Na výlety po okolí se můžete vydat na kole, pěšky nebo též hromadnou dopravou – penzion se nachází v blízkosti autobusového nádraží. Za zmínku stojí zejména zámek Tovačov, tovačovské rybníky a jezera a v neposlední řadě náměstí, které patří k jednomu z nejstarších v republice.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI