Penzion Křelov

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Hledáte kvalitní ubytování v čistém prostředí, které vás nadchne příjemnou okolní přírodou, a zároveň perfektní dostupností do 4,5 km vzdálené Olomouce? Potom je právě náš Penzion Křelov rozhodně tou správnou volbou, která splní očekávání i toho nejnáročnějšího hosta, a to ať už cestuje sám, či se svou rodinnou nebo přáteli.

Ať už hledáte dlouhodobé nebo krátkodobé ubytování, věřte, že u nás budete spokojeni. Příjemné a čisté prostředí celé lokality doplní nabídka našich standardně vybavených pokojů. Stejně tak jako hosté oceníte i bezplatný Wi-Fi internet v celém objektu, či možnost parkování přímo před penzionem. V objektu je restaurace s možností povečeřet.

Každý den jsme připraveni splnit , vaše požadavky, což rozhodně povede k Vaší spokojenosti s volbou toho správného ubytování. A to ať už si náš Penzion Křelov vyberete jako dokonalý výchozí bod pro Vaše cyklovýlety, nebo pro ubytování v případě vaší služební cesty, nebo jako příjemné místo, kde si dokonale odpočinete po celodenním poznávání HANÉ a památek v okolí.

Penzion je situován ve středu obce Křelov, která leží asi 4,5 km na severozápad od města Olomouce. Je ideálním místem nejen pro české a zahraniční turisty vyžadující soukromí, klid a čisté prostředí.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI