Penzion Kubíček

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion situovaný v klidné části Prostějova nabízí příjemné ubytování v pokojích vybavených sprchou, WC, TV, SAT, TEL a wi-fi, v objektu je restaurace pro ubytované hosty. Celoroční provoz, vlastní uzamčené parkoviště. Vzdálenost od centra 10 minut chůze, to vše nabízí ubytování Prostějov. Součástí Penzionu, restaurantu Kubíček je odstavní plocha pro automobily, která se na noc zamyká. Parkování na uzamčeném parkovišti zdarma. Penzion je v provozu celoročně. Možnost úschovy jízdních kol. Ubytování psů zdarma. Nabízíme devět pokojů: 4 jednolůžkové pokoje, 4 dvojlůžkové pokoje a 1 třílůžkový pokoj. Na každém pokoji je sprcha, WC, TV, vysoušeč vlasů. Připojení k WiFi internet zdarma.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI