Penzion Milena

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Chystáte se navštívit moravské lázně Teplice nad Bečvou? Nabízíme Vám levné ubytování v útulném rodinném penzionu, který se nachází přímo v areálu lázní, cca 2oo m od hlavní lázeňské kolonády, přitom ale v klidné zeleni na břehu řeky Bečvy. Nabízíme poklidné místo pro strávení příjemné dovolené, zdravé lázeňské klima i turisticky zajímavé okolí. Věříme, že naleznete veškeré potřebné informace a my se budeme těšit na Vaši návštěvu!

Rodinný penzion s úžasnou polohou v malebných lázních Teplicích nad Bečvou. Lázeňskými hosty je využíván již od roku 1933. Zastavěná plocha penzionu je 274 m2, budova je umístěn na pozemku o ploše 1 138 m2, nedaleko řeky Bečvy v krásné zeleni. Penzion je obklopen vzrostlými stromy s vyhlídkou na protější lesnatou stráň, ze které po staletí zhlíží do údolí socha sv. Jana Nepomuckého. Penzion se může pochlubit výhodnou polohou, je  vzdálen jen asi 200m od hlavní rušné lázeňské kolonády, ale současně nabízí klidnou, soukromou atmosféru.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI