Penzion Na Hájovně - Branná

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion se nachází na severozápadním úbočí Šeráku a Keprníku ve výšce 700m nad mořem na spojovací turistické cestě a cyklostezce mezi obcemi Branná a Ostružná. Samota zajišťující klid a relaxaci (oáza klidu). Kapacita penzionu je 29 lužek rozdělených do 7 pokojů a apartmánú. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení a sprchový kout. Pokoje jsou vybaveny lednicí. Provoz je celoroční s polopenzí. U penzionu se nachází hřiště (volejbal, nohejbal, rekreační tenis), pískoviště pro děti, houpačka, kuželky a venkovní ohniště s udírnou. Parkoviště pro auta je přímo u penzionu. V zimním období je v provozu lyžařský vlek Tatrapoma v délce 400 metrů patřící k penzionu. Vlek je vzdálený 100 metrů od budovy. Svah je severozápadní, upravovaný rolbou a osvětlený na večerní lyžování. Ubytovaným hostům poskytujeme cenově zvýhodněné celotýdenní skipasy. Pro běžkaře upravujeme stopu v okolí penzionu v délce 3km. Zdatnější mohou využít širokou škálu běžeckých stop v okolí.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI