Penzion Na Hájovně - Branná

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion se nachází na severozápadním úbočí Šeráku a Keprníku ve výšce 700m nad mořem na spojovací turistické cestě a cyklostezce mezi obcemi Branná a Ostružná. Samota zajišťující klid a relaxaci (oáza klidu). Kapacita penzionu je 29 lužek rozdělených do 7 pokojů a apartmánú. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení a sprchový kout. Pokoje jsou vybaveny lednicí. Provoz je celoroční s polopenzí. U penzionu se nachází hřiště (volejbal, nohejbal, rekreační tenis), pískoviště pro děti, houpačka, kuželky a venkovní ohniště s udírnou. Parkoviště pro auta je přímo u penzionu. V zimním období je v provozu lyžařský vlek Tatrapoma v délce 400 metrů patřící k penzionu. Vlek je vzdálený 100 metrů od budovy. Svah je severozápadní, upravovaný rolbou a osvětlený na večerní lyžování. Ubytovaným hostům poskytujeme cenově zvýhodněné celotýdenní skipasy. Pro běžkaře upravujeme stopu v okolí penzionu v délce 3km. Zdatnější mohou využít širokou škálu běžeckých stop v okolí.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI