Penzion Na Kovárně - Jeseník

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension Na Kovárně je menší rodinný penzion, umístěný v klidné části města Jeseník. Ubytování je celkem ve čtyřech pokojích s možností přistýlky, 3x dvoulůžkový a 1x čtyřlůžkový. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, sociální zařízení je ke každému pokoji samostatné. K dispozici je parkoviště; restaurace s terasou; dětské hřiště - prolézačky, houpačky, pískoviště; ohniště, krb. Pro country skupiny možnost prezentace na Country večerech. Možnost pořádání soukromých oslav a sešlostí ve stylovém salónku s kapacitou do 50 míst. V salónku je dále možnost vlastní hudební produkce, svatby, firemní oslavy, maturitní večírky, oslavy narozenin a smuteční hostiny (kár). Karaoke (dle domluvy). Celková kapacita restaurace je 44 míst. Ubytování se snídaní nebo dle dohody. Od pondělí do pátku nabízíme polední Menu+ hotová jídla. Naše restaurace je vyhledávaná obyvateli z Jeseníku i turisty. V letních měsících víkendové grilování na zahradě (žebra, klobásy, makrely...).

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI