Penzion Na Kovárně - Jeseník

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Pension Na Kovárně je menší rodinný penzion, umístěný v klidné části města Jeseník. Ubytování je celkem ve čtyřech pokojích s možností přistýlky, 3x dvoulůžkový a 1x čtyřlůžkový. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, sociální zařízení je ke každému pokoji samostatné. K dispozici je parkoviště; restaurace s terasou; dětské hřiště - prolézačky, houpačky, pískoviště; ohniště, krb. Pro country skupiny možnost prezentace na Country večerech. Možnost pořádání soukromých oslav a sešlostí ve stylovém salónku s kapacitou do 50 míst. V salónku je dále možnost vlastní hudební produkce, svatby, firemní oslavy, maturitní večírky, oslavy narozenin a smuteční hostiny (kár). Karaoke (dle domluvy). Celková kapacita restaurace je 44 míst. Ubytování se snídaní nebo dle dohody. Od pondělí do pátku nabízíme polední Menu+ hotová jídla. Naše restaurace je vyhledávaná obyvateli z Jeseníku i turisty. V letních měsících víkendové grilování na zahradě (žebra, klobásy, makrely...).

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI