Penzion Na Pekárně

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Název Penzionu je odvozen z původní funkce domu jako staré pekárny, která byla v roce 1986 přestavěna na rekreační zařízení. Nyní je Penzion zrekonstruovaný a nabízí relativně levné celoroční ubytování pro 22 osob s možností až 3 přistýlek pro rodinné i skupinové pobyty. Disponuje parkovištěm, lyžárnou, venkovním posezením, dětským hřištěm a společenskou místností s krbem a dětským koutkem.

Apartmány

1x dvoulůžkový, 1x trojlůžkový (s možností přistýlky)
Nově zrekonstruované apartmány s vlastním sociálním zařízením na chodbě, TV/SAT, WI-FI, k dispozici pro apartmán je nová plně vybavená kuchyň s jídelnou (varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, kompletní nádobí). Možnost přistýlky.
Standardní pokoj, Penzion Na PekárněStandardní pokoje

3x trojlůžkový, 2x dvoulůžkový, 1x čtyřlůžkový
Standardní pokoje jsou se společným sociálním zařízením na chodbě, k dispozici pro standardní pokoj je plně vybavená kuchyň s jídelnou, TV/SAT, WI-FI.
Možnost přistýlky ve 2 a 3 lůžkovém pokoji.
Společenská místnost s krbem, Penzion Na PekárněSpolečenské prostory

2x kuchyně s vybavenou jídelnou, velká společenská místnost s plasmovou TV/DVD/VWIFI, krbem a dětským koutkem, možnost úschovy kol a lyží, prostorná venkovní terasa s posezením, dětské hřiště s pískovištěm, otevřené ohniště, možnost grilování na přenosném grilu.
Parkování zdarma na vlastním uzavřeném parkovišti.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI