Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion Na Staré poště - Loučná nad Dešnou

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion a restarace Na staré poště je z architektonického hlediska velice cenný komplex staveb, který je zachován téměř ve svém původní podobě. Největších stavebních změn zaznamenal objekt hostince, který byl v první polovině minulého století navýšen o jedno patro a v čelní fasádě prolomen štítem.

Nejcennější částí bývalé poštovní stanice je stavba podjezdové vozovny, která je situovaná ve dvoře a z cesty není patrna.Tato empírová vozovna z roku 1846 je z hlediska své nosné střešní konstrukce unikátní a o její vyjímečnosti svědčí fakt, že byla 2.1.2007 prohlášena kulturní památkou Ministerstvem kultury České republiky. Během letních měsíců je prostor dříve sloužící poštovním povozům vyhrazen našim zákazníkům, jelikož zde provozujeme zahradní restauraci.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


Camping Karolina - Plzeňsko


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI