Penzion Oaza - Loučná nad Desnou

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion nabízí ubytování ve 23 pokojích. Celková kapacita penzionu je 59 ubytovaných, většina pokojů má navíc možnost přistýlky. Celkově nabízíme 4 jednolůžkové, 7 dvoulůžkových, 8 třílůžkových a 4 čtyřlůžkové pokoje v kategoriích Turistický standard a Nadstandard. Naše restaurace připravuje velký výběr chutných jídel se zaměřením na domácí kuchyni. V případě týdenních pobytů je stravování prováděno formou plné penze a polopenze s jednotným jídelníčkem, nebo ubytování se snídaní. V penzionu se také nachází denní bar a nově otevřená letní terasa. Máte místo, kde chcete uspořádat narozeniny nebo svatbu? Na zahradě, chatě, nebo na zelené louce? Pro nás to není problém, náš tým Vám postaví až 120m2 zastřešené plochy s podlahou, posezením, osvětlením a klidně i s topením. Nabídneme a naservírujeme Vám slavnostní MENU, pečené a grilované speciality připravíme přímo na místě. Stačí si jen vybrat. Nabízíme cateringový servis až do Vaší zahrady. S našími mobilními přívěsy Vám zajistíme na profesionální úrovní cateringové služby včetně posezení a zastřešení až pro 120 osob.

Škola v přírodě
Penzion Oaza Vám každoročně připravuje nabídku na pořádání škol v přírodě.

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI