Penzion Peklo

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion s vinárnou Peklo se nachází v klidném a ničím nerušeném prostředí a nabízí ubytování, stravování a odpočinek v nádherném prostředí na okraji Lázní Jeseníku. Ubytování je vhodné především pro rodiny s dětmi s možností využití léčebných a ozdravných procedur v blízkých Lázních. Parkování je zajištěno přímo u objektu. V penzionu je možné uschovat lyže a kola. Domácí zvířata lze mít s sebou za poplatek. Poskytujeme ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Celková kapacita penzionu je 37 míst. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. V penzionu je společná kuchyňka vybavena lednicí, rychlovaznou konvicí, indukčním vařičem, mikrovlnnou troubou a nádobím. K dispozici je lyžárna-úschovna kol. Úroveň našeho ubytování snese i ta nejpřísnější měřítka v oblasti komfortu, čistoty, pohodlí a klidu.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI