Penzion a restaurace Fantasy

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion se nachází blízko centra města, s historickou tradicí, Lipníka nad Bečvou, který leží asi 15 km od města Přerova a zároveň je situován u dálnice D1 spojující Olomouc a Ostravu. Nabízíme ubytování v moderně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, WiFI, telefonem a minibarem. Možnost donášky jídel přímo na pokoj. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně podávaná v restauraci, která je součástí penzionu. V naší restauraci, s kapacitou 50 osob, můžete usktutečnit nejen rodinnou oslavu, svatbu, či oslavu narozenin, ale i nejrůznější firemní akce, podnikové večírky, rauty atd. Pro diskrétnější atmosféru je k dispozici salónek o kapacitě 20 osob. Ve všech prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu, samozřejmě bezplatně. Nově otevřený rodinný penzion je situován v blízkosti centra města Lipníka nad Bečvou. Nabízíme ubytování hotelového typu v sedmi moderně vybavených dvoulůžkových pokojích s možností 3 přistýlek. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou a WC), LCD televize, hotelový telefon, minibar. Ve všech prostorách penzionu, restaurace i zahrádky je možnost bezplatného WiFi připojení k vysokorychlostnímu internetu. Snídaně jsou podávány v restauraci, která je součástí penzionu. Po dohodě je možnost si zakoupit polo- nebo plnou penzi. V letních měsících je v provozu Grill zahrádka, kde pro Vás denně připravujeme chutné pokrmy přímo z grilu ( steaky, grilovaná kolena, klobásky, křídýlka, žebra nebo grilovanou zeleninu s mozzarellou).

 

Svatba od A až do Z:
 

 • - Buď u nás v restauraci nebo v areálu zámeckého parku, kde je k dispozici nově zrekonstruovaná zámecká kavárna
 • -  Přímo v areálu se nachází i obřadní síň
 • -  Nad kavárnou je vybudovaná střešní zahrada, která je raritou a unikátem mezi zahradami
 • -  Možnost focení novomanželů a svatebních hostů v zámeckém parku a také na střešní zahradě
 • -  V našem penzionu ubytujeme svatební hosty a novomanželé mají u nás svatební noc ZDARMA
 • -  Sestavíme pro Vás raut a svatební menu dle Vašeho přání
 • -  Zařídíme Vám živou i reprodukovanou hudbu i s moderátorem
 • -  Zajistíme i květinové dekorace a veškerou výzdobu

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI