Penzion a restaurace Fantasy

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion se nachází blízko centra města, s historickou tradicí, Lipníka nad Bečvou, který leží asi 15 km od města Přerova a zároveň je situován u dálnice D1 spojující Olomouc a Ostravu. Nabízíme ubytování v moderně vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením, WiFI, telefonem a minibarem. Možnost donášky jídel přímo na pokoj. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně podávaná v restauraci, která je součástí penzionu. V naší restauraci, s kapacitou 50 osob, můžete usktutečnit nejen rodinnou oslavu, svatbu, či oslavu narozenin, ale i nejrůznější firemní akce, podnikové večírky, rauty atd. Pro diskrétnější atmosféru je k dispozici salónek o kapacitě 20 osob. Ve všech prostorách restaurace se nabízí možnost bezdrátového připojení k internetu, samozřejmě bezplatně. Nově otevřený rodinný penzion je situován v blízkosti centra města Lipníka nad Bečvou. Nabízíme ubytování hotelového typu v sedmi moderně vybavených dvoulůžkových pokojích s možností 3 přistýlek. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou a WC), LCD televize, hotelový telefon, minibar. Ve všech prostorách penzionu, restaurace i zahrádky je možnost bezplatného WiFi připojení k vysokorychlostnímu internetu. Snídaně jsou podávány v restauraci, která je součástí penzionu. Po dohodě je možnost si zakoupit polo- nebo plnou penzi. V letních měsících je v provozu Grill zahrádka, kde pro Vás denně připravujeme chutné pokrmy přímo z grilu ( steaky, grilovaná kolena, klobásky, křídýlka, žebra nebo grilovanou zeleninu s mozzarellou).

 

Svatba od A až do Z:
 

 • - Buď u nás v restauraci nebo v areálu zámeckého parku, kde je k dispozici nově zrekonstruovaná zámecká kavárna
 • -  Přímo v areálu se nachází i obřadní síň
 • -  Nad kavárnou je vybudovaná střešní zahrada, která je raritou a unikátem mezi zahradami
 • -  Možnost focení novomanželů a svatebních hostů v zámeckém parku a také na střešní zahradě
 • -  V našem penzionu ubytujeme svatební hosty a novomanželé mají u nás svatební noc ZDARMA
 • -  Sestavíme pro Vás raut a svatební menu dle Vašeho přání
 • -  Zařídíme Vám živou i reprodukovanou hudbu i s moderátorem
 • -  Zajistíme i květinové dekorace a veškerou výzdobu

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI