Penzion a restaurace Na splávku

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Nabídka ubytování v penzionu na křižovatce cyklistické i turistické stezky. Pokoje jsou s výhledem na hanáckou krajinu a vlastní parkoviště. Ubytování v šesti 2 a 3 lůžkových pokojích. Kuchyňka a sociální zařízení na patře. Restaurace zahrnuje: 60 míst + venkovní zahrádka + 30 míst nekuřácký salonek.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

TIPY NA VOLNÝ ČAS A VÝLETY DO OKOLÍ
Město Prostějov

Prostějov je město nabízející spoustu míst k zastavení, nejen historickýchých památek, ale najdete zde i místa k aktivnímu odpočinku či k relaxaci. Ať už máte chuť na sportovní vyžití, návštěvu divadla či výstavy, vždy Vám můžeme poskytnout širokou paletu zážitků. K získání užitečných informací by měly sloužit tyto stránky.

Nově nabízíme vyhlídku z radniční věže, kapacita návštěvníků věže je stanovena maximálně na 13 osob, proto je nutné se objednat a domluvit termín prohlídky s pracovnicemi informační služby, která sídlí vedle budovy radnice nebo na bezplatné telefonní lince 800 900 001, mail: informace@prostejov.eu

Zámek Náměšť na Hané

Zámek Náměšť na Hané byl vybudován v 18. století v nejmodernějším stylu raně klasicistního baroka s francouzskými architektonickými vlivy. Zámek stojí uprostřed kruhového parku, z něhož vybíhají do čtyř světových stran lipové aleje.

Hrad Bouzov

Romantický hrad založený na přelomu 13. a 14. století se nachází v malebné krajině Litovelska a Mohelnicka. Do roku 1696 jej střídavě vlastnili příslušníci různých českých a moravských rodů, pak panství s hradem koupil Řád německých rytířů. Od roku 1945 je majetkem státu. V roce 1999 byl prohlášen za národní kulturní památku.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI