Penzion Romeo

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion najdete přímo pod Mladečskými jeskyněmi a my se můžeme pochlubit i malou soukromou jeskyní s jezírkem. Nabízíme ubytování i stravování přímo v restauraci penzionu, kde je možnost při pobytu objednání plné penze. Okolí je chráněnou krajinnou oblastí Litovelské Pomoraví. Ubytování v naprosto klidném prostředí pro relaxaci a rekreaci. Kapacita penzionu je 35 osob. V ceně ubytování je zahrnuto: úschova veškerého sportovního vybavení, parkování přímo před penzionem, ručníky, ložní povlečení, spotřebu elektrické energie. V letní sezoně je otevřena i zahradní restaurace s Hanáckou kuchyní. Kapacita je 40 míst. Pro zájemce je možnost pořádat svatby, rodinné oslavy, trachty, rauty a prezentace.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Výlety do okolí
Okolí nabízí velmi pestré cyklistické a turistické možnosti

Velké množství upravených, ale i nově vybudovaných stezek pro cyklisty, jak pro náročné, tak i pro sváteční jezdce. Pro pěší turisty rozmanité okruhy za poznáním nedotčené přírody na lesních cestách. Pomoraví je na ploše 96 km2 k ochraně jedinečných lužních lesů, jejíchž součástí je řeka Morava, která je vhodná ke sjíždění vodáky. Koupání se nabízí v blízkém bývalém kamenolomu, který je nádherným přírodním úkazem s průzračnou vodou. Pro milovníky rybaření je zde nedaleký rybník Sobáčov.

Pro děti je zde především 8 km vzdálený hrad Bouzov se spoustou atrakcí nebo zámek Náměšť na Hané, který je významným kulturním a společenským centrem Hané. Javoříčské jeskyně v obci Javoříčko, přezdívané „Moravské lidice”. Návštěva Litovelského pivovaru přiláká milovníku zlatého moku. A v neposlední řadě prohlídka města Olomouce - srdce Hané, s návštěvou zoologické zahrady na Svatém Kopečku a spousta dalších zajímavostí včetně Arboreta ve 4 km vzdálené Bílé Lhotě, vytvořeném v původním zámeckém parku.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI