Penzion Romeo

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Náš penzion najdete přímo pod Mladečskými jeskyněmi a my se můžeme pochlubit i malou soukromou jeskyní s jezírkem. Nabízíme ubytování i stravování přímo v restauraci penzionu, kde je možnost při pobytu objednání plné penze. Okolí je chráněnou krajinnou oblastí Litovelské Pomoraví. Ubytování v naprosto klidném prostředí pro relaxaci a rekreaci. Kapacita penzionu je 35 osob. V ceně ubytování je zahrnuto: úschova veškerého sportovního vybavení, parkování přímo před penzionem, ručníky, ložní povlečení, spotřebu elektrické energie. V letní sezoně je otevřena i zahradní restaurace s Hanáckou kuchyní. Kapacita je 40 míst. Pro zájemce je možnost pořádat svatby, rodinné oslavy, trachty, rauty a prezentace.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Výlety do okolí
Okolí nabízí velmi pestré cyklistické a turistické možnosti

Velké množství upravených, ale i nově vybudovaných stezek pro cyklisty, jak pro náročné, tak i pro sváteční jezdce. Pro pěší turisty rozmanité okruhy za poznáním nedotčené přírody na lesních cestách. Pomoraví je na ploše 96 km2 k ochraně jedinečných lužních lesů, jejíchž součástí je řeka Morava, která je vhodná ke sjíždění vodáky. Koupání se nabízí v blízkém bývalém kamenolomu, který je nádherným přírodním úkazem s průzračnou vodou. Pro milovníky rybaření je zde nedaleký rybník Sobáčov.

Pro děti je zde především 8 km vzdálený hrad Bouzov se spoustou atrakcí nebo zámek Náměšť na Hané, který je významným kulturním a společenským centrem Hané. Javoříčské jeskyně v obci Javoříčko, přezdívané „Moravské lidice”. Návštěva Litovelského pivovaru přiláká milovníku zlatého moku. A v neposlední řadě prohlídka města Olomouce - srdce Hané, s návštěvou zoologické zahrady na Svatém Kopečku a spousta dalších zajímavostí včetně Arboreta ve 4 km vzdálené Bílé Lhotě, vytvořeném v původním zámeckém parku.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI