Penzion Šindel

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

PENZION ŠINDEL se nachází - mezi Jeseníkem a Ramzovou /na rozcestí na Javorník. Sousedící s parkem památníku Frývaldovské stávky a v těsné blízkosti lázní . Nabízíme ubytování ve dvou ,čtyř a pětilůžkových pokojích . Snídaně v místě. Na pokojích sprch.kout,umyvadlo,WC. TV na požádání Každý pokoj ma vlastní chladničku. Spol. prostory , jídelna ,možnost použití varné konvice . Další možnost stravování - v restauracích v těsné blízkosti./ např. Na Rychtě / V obci jsou lyžařské vleky : Lázeňský vrch, /večerní lyžování/ /zajistíme odvoz mikrobusem/ možnost dalších lyž. center: Ramzová -8 km,Ostružná,Petříkov,Branná ."Miroslav" . Červenohorské sedlo - 22 km apod. Možnost pěších tůr,nebo cyklistika. Jeskyně na pomezí ,Šerák, hřebenové tůry .

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI