Penzion Šindel

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

PENZION ŠINDEL se nachází - mezi Jeseníkem a Ramzovou /na rozcestí na Javorník. Sousedící s parkem památníku Frývaldovské stávky a v těsné blízkosti lázní . Nabízíme ubytování ve dvou ,čtyř a pětilůžkových pokojích . Snídaně v místě. Na pokojích sprch.kout,umyvadlo,WC. TV na požádání Každý pokoj ma vlastní chladničku. Spol. prostory , jídelna ,možnost použití varné konvice . Další možnost stravování - v restauracích v těsné blízkosti./ např. Na Rychtě / V obci jsou lyžařské vleky : Lázeňský vrch, /večerní lyžování/ /zajistíme odvoz mikrobusem/ možnost dalších lyž. center: Ramzová -8 km,Ostružná,Petříkov,Branná ."Miroslav" . Červenohorské sedlo - 22 km apod. Možnost pěších tůr,nebo cyklistika. Jeskyně na pomezí ,Šerák, hřebenové tůry .

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI