Penzion Taverna

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Taverna se nachází v historické části města Přerova. Klientům je k dispozici 1 třílůžkový a 11 dvoulůžkových pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), barevným televizorem s kvalitním kabelovým příjmem (38 programů), telefonem s počítačovým sledováním hovorného a možností připojení k internetu přes Wi-Fi, bezpečnostním trezorem k uložení cenných věcí a lednicí s chlazenými nápoji – minibarem. V případě zájmu je možné připravit snídaně ve stylu "švédských stolů". Při individuálním ubytování nabízíme výběr ze snídaňového menu. Parkování je možné před budovou penzionu nebo v blízkosti (cca 30m) na vyhrazeném parkovišti. V případě zájmu lze zajistit v omezeném množství i parkování v garážích. Přímo pod budovou Penzionu Taverna se nachází stylový sklípek z 15. století, který je možno pro Vás a Vaši společnost připravit na objednávku předem. Kapacita sklípku je 25 míst a na jídelním lístku najdete lahůdky teplé i studené kuchyně, jako jsou obložené mísy, pokrmy z hovězího, vepřového i kuřecího masa.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI