Penzion Taverna

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Taverna se nachází v historické části města Přerova. Klientům je k dispozici 1 třílůžkový a 11 dvoulůžkových pokojů vybavených vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha), barevným televizorem s kvalitním kabelovým příjmem (38 programů), telefonem s počítačovým sledováním hovorného a možností připojení k internetu přes Wi-Fi, bezpečnostním trezorem k uložení cenných věcí a lednicí s chlazenými nápoji – minibarem. V případě zájmu je možné připravit snídaně ve stylu "švédských stolů". Při individuálním ubytování nabízíme výběr ze snídaňového menu. Parkování je možné před budovou penzionu nebo v blízkosti (cca 30m) na vyhrazeném parkovišti. V případě zájmu lze zajistit v omezeném množství i parkování v garážích. Přímo pod budovou Penzionu Taverna se nachází stylový sklípek z 15. století, který je možno pro Vás a Vaši společnost připravit na objednávku předem. Kapacita sklípku je 25 míst a na jídelním lístku najdete lahůdky teplé i studené kuchyně, jako jsou obložené mísy, pokrmy z hovězího, vepřového i kuřecího masa.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI