Penzion Terasa

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti lázní s termálními prameny, mezi zahradami na okraji Velkých Losin. Vše podtrhuje výhled po okolí na krásnou přírodu tvořenou pohořím Hrubých Jeseníků. Penzion Terasa Vám nabízí: 4 dvoulůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 pětilůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociální zařízením a TV, jeden dvoulůžkový pokoj má bezbariérový přístup.  Vybavení penzionu: vlastní parkoviště, zahrada s dětským koutkem, úschovna sportovních potřeb jako jsou kola, lyže atd., stylově zařízená restaurace. Nově je zde také možnost přístupu na internet. V letním období si každý z návštěvníků Velkých Losin přijde na své. Návštěvníci mohou navštívit termální koupaliště, zámek Velké Losiny a Ruční papírnu. Vše se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu Terasa. Pohoří Hrubých Jeseníků nabízí několik tras pro pěší turistiku a cykloturistiku. Zimní období je rájem pro milovníky zimních sportů jako upravené běžecké stopy a blízké lyžařské areály nabízející sjezdové tratě pro začínající i zkušené lyžaře. Nejznámější je zcela nově otevřen Ski areál Kouty, který se nachází přibližně 10 kilometrů od Velkých Losin. Dopravu si návštěvníci mohou zajistit sami a nebo mohou využít pravidelnou kyvadlovou dopravu. Dále jsou navštěvované Ski areál Přemyslov a Červenohorské sedlo.

 

Restaurace penzionu TERASA Vám nabízí:

  • - široký výběr alko i nealko nápojů
  • - česká i mezinárodní kuchyně

 
Hledáte li stravování ve Velkých Losinách a nebo jen občerstvení při toulkách lázeňským městečkem, jistě Vám přijde vhod útulná restaurace  s příjemnou obsluhou a atmosférou domácího prostředí.

V letním období je pro návštěvníky k dispozici velká zahrada s vyžitím také pro děti. Zahrada je v zadní části penzionu s obsluhou v tichém prostředí na čerstvém vzduchu.

Pro početnou skupinu, oslavy narozenin a podobné akce je k dispozici prosklený salonek s krbem a výhledem do zahrady.
 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI