Penzion Terasa

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti lázní s termálními prameny, mezi zahradami na okraji Velkých Losin. Vše podtrhuje výhled po okolí na krásnou přírodu tvořenou pohořím Hrubých Jeseníků. Penzion Terasa Vám nabízí: 4 dvoulůžkové pokoje, 2 třílůžkové pokoje, 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 pětilůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociální zařízením a TV, jeden dvoulůžkový pokoj má bezbariérový přístup.  Vybavení penzionu: vlastní parkoviště, zahrada s dětským koutkem, úschovna sportovních potřeb jako jsou kola, lyže atd., stylově zařízená restaurace. Nově je zde také možnost přístupu na internet. V letním období si každý z návštěvníků Velkých Losin přijde na své. Návštěvníci mohou navštívit termální koupaliště, zámek Velké Losiny a Ruční papírnu. Vše se nachází v bezprostřední blízkosti penzionu Terasa. Pohoří Hrubých Jeseníků nabízí několik tras pro pěší turistiku a cykloturistiku. Zimní období je rájem pro milovníky zimních sportů jako upravené běžecké stopy a blízké lyžařské areály nabízející sjezdové tratě pro začínající i zkušené lyžaře. Nejznámější je zcela nově otevřen Ski areál Kouty, který se nachází přibližně 10 kilometrů od Velkých Losin. Dopravu si návštěvníci mohou zajistit sami a nebo mohou využít pravidelnou kyvadlovou dopravu. Dále jsou navštěvované Ski areál Přemyslov a Červenohorské sedlo.

 

Restaurace penzionu TERASA Vám nabízí:

  • - široký výběr alko i nealko nápojů
  • - česká i mezinárodní kuchyně

 
Hledáte li stravování ve Velkých Losinách a nebo jen občerstvení při toulkách lázeňským městečkem, jistě Vám přijde vhod útulná restaurace  s příjemnou obsluhou a atmosférou domácího prostředí.

V letním období je pro návštěvníky k dispozici velká zahrada s vyžitím také pro děti. Zahrada je v zadní části penzionu s obsluhou v tichém prostředí na čerstvém vzduchu.

Pro početnou skupinu, oslavy narozenin a podobné akce je k dispozici prosklený salonek s krbem a výhledem do zahrady.
 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI