Penzion Trattoria

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion s restaurací a vinným sklepem Trattoria je umístěn ve vesničce Huzová u Rýmařova v podhůří Jeseníků, v lesnatém prostředí přírodního parku Sovinecko. Hostům je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky + 1 apartmá (obývací pokoj s dvěma lůžky + rozkládací sedací souprava, ložnice + soc. zařízení). Všechny stylové pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením,  nočními stolky, křesly, konferenčními stolky, taburetky se zrcadly, věšákovými stěnami.  V částečně podsklepeném podlaží se nachází restaurace s vyhlášenou kuchyní paní Uršuly. Ve večerních hodinách možnost příjemného posezení ve vinném sklípku u krbu při ochutnávání jihomoravských vín a specialit z grilu. Snídaně se podávají formou švédského stolu na penzioně v loveckém salónku s kuchyňkou, obědy a večeře v restauraci buď výběrem ze stálého jídelního lístku ve stanovené hodnotě nebo jednotné menu. V letních měsících je v provozu letní terasa se zahradním nábytkem a grilem. V podvečerních hodinách je možno si zazpívat u ohniště s posezením. V jarních, letních a podzimních měsících vám zapůjčíme horská kola, na kterých můžete projet okolní památky po vyznačených cyklostezkách. Pro odvážnější máme k dispozici koně, na kterých můžete podniknout vyjížďky po okolních loukách a lesích. Součástí penzionu je letní terasa s grilem, za penzionem je venkovní ohniště s posezením. Ihned u penzionu je vlastní parkoviště pro 10 osobních aut. 100 metrů od penzionu se nachází nový sportovní areál. Součástí areálu je travnaté fotbalové hřiště, tenisový kurt a víceúčelové hřiště pro nohejbal, volejbal, košíkovou a další sporty.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI