Penzion Trattoria

 

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion s restaurací a vinným sklepem Trattoria je umístěn ve vesničce Huzová u Rýmařova v podhůří Jeseníků, v lesnatém prostředí přírodního parku Sovinecko. Hostům je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky + 1 apartmá (obývací pokoj s dvěma lůžky + rozkládací sedací souprava, ložnice + soc. zařízení). Všechny stylové pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením,  nočními stolky, křesly, konferenčními stolky, taburetky se zrcadly, věšákovými stěnami.  V částečně podsklepeném podlaží se nachází restaurace s vyhlášenou kuchyní paní Uršuly. Ve večerních hodinách možnost příjemného posezení ve vinném sklípku u krbu při ochutnávání jihomoravských vín a specialit z grilu. Snídaně se podávají formou švédského stolu na penzioně v loveckém salónku s kuchyňkou, obědy a večeře v restauraci buď výběrem ze stálého jídelního lístku ve stanovené hodnotě nebo jednotné menu. V letních měsících je v provozu letní terasa se zahradním nábytkem a grilem. V podvečerních hodinách je možno si zazpívat u ohniště s posezením. V jarních, letních a podzimních měsících vám zapůjčíme horská kola, na kterých můžete projet okolní památky po vyznačených cyklostezkách. Pro odvážnější máme k dispozici koně, na kterých můžete podniknout vyjížďky po okolních loukách a lesích. Součástí penzionu je letní terasa s grilem, za penzionem je venkovní ohniště s posezením. Ihned u penzionu je vlastní parkoviště pro 10 osobních aut. 100 metrů od penzionu se nachází nový sportovní areál. Součástí areálu je travnaté fotbalové hřiště, tenisový kurt a víceúčelové hřiště pro nohejbal, volejbal, košíkovou a další sporty.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI