Penzion U Čarodějky

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Tipy na výlety

Prakticky po celý rok je možné využívat blízké termální lázně s léčebnou vodou v krásném prostředí Losinského parku. Určitě stojí za návštěvu i muzeum ručně vyráběného papíru.
Asi 20km od Vernířovic je známé rašeliniště Skřítek, odkud se můžete vydat pěšky na Bridličnou horu, Jelení studánku, Petrovy kameny, až na Praděd - naši pátou nejvyšší horu v ČR. Město Šumperk vzdálené asi přibližně 15km od Vernířovic je také označováno za "Bránu Jeseníků", protože leží na křižovatce cest, které vedou k nejvýznamnějším horským výchozím základnám - Skřítek, Červenohorksé sedlo, Rámzová a také k úpatí masivu Kralického Sněžníku. V okolí je také k vidění spousta hradů a zámků ( Zámek Velké Losiny, Zámek Bruntál, Hrad Sovinec ... ) Přibližně 60km od Vernířovic je vodní veledílo Slezská Harta, kde se natáčel velkofilm Johanka z Arku. V blízkosti přehrady jsou vidět vrcholy vyhaslých sopek - Velký Roudný a Malý Roudný.
 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI