Penzion U Kašny

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion U Kašny je situován v samotném centru města Přerově. Leží na okraji náměstí T. G Masaryka. V jeho těsném sousedství se nachází spoustu restauračních zařízení. V samotném městě Přerova se nachází spoustu ubytovacích zařízení a penzionů či hotelů. Hledáte-li kvalitní a přitom levné ubytování v Přerově, využijte služeb penzionu U Kašny, protože:

    Poskytujeme kvalitní ubytování.
    Ceny máme obdobně nízké jako na ubytovnách.
    Nacházíme se v centru města Přerova.
    Poblíž penzionu se nachází parkoviště.
    Každý pokoj disponuje televizí, satelitem a internetem (wifi).
    Součástí každého pokoje je sociální zařízení (sprcha, umyvadlo a toaleta).
    Ubytovat se můžete v 1–4 lůžkových pokojích.
 

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Recenze ubytování

Obrázek uživatele Filip Braun
Filip Braun (nepřihlášený) 21. Červen 2020 - 20:03
Váš počet hvězdiček: 1. Počet hlasů: 133
Nedoporučuji tento penzion. Strávili jsme jednu noc a byl to strašný zážitek. Nejprve bylo velmi těžké se domluvit na rezervaci s panem majitel, protože pan majitel neumí česky a domluva byla s ním těžká. Při příchodu do penzionu jsme museli čekat hodinu než nám pan majitel otevřel, i když celou dobu byl v penzionu. Když jsme chtěli zaplatit kartou, tak nám hnusně řekl, že ne a museli jsme zaplatit hotově. Pokoje byly příšerné. Všude byla špína, postele smrděli alkoholem a rozbité vybavení a nejhorší zážitek jsme měli večer. Majitel totiž byl totálně ožralý a v noci řval přes celý penzion a kvůli tomu jsme nemohli usnout. Další den jsme ihned vypadli a už se nikdy nevrátíme.
Hodnocení: 
1
Average: 1 (1 vote)

Přidat recenzi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 1

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI