Penzion U Milana - Samotišky

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v rodinném domě situovaném v klidné části obce Samotišky na hranici katastru Svatý Kopeček U Olomouce, v blízkosti jedné z nejnavštěvovanějších zoologických zahrad v České republice. Svatý Kopeček je jedním z nejkrásnějších poutních míst v ČR.

Penzion má kapacitu 10 osob a je vzdálen 450 metrů od vstupu do ZOO Olomouc, 300m od Baziliky Navštívení Panny Marie a stánků se suvenýry a 100 m od domu, ve kterém žil a tvořil básník Jiří Wolker.
Z penzionu je nádherný výhled na celou Olomouc a široké okolí. Naproti penzionu se nachází velká louka a nově upravená vyhlídka na Olomouc, v těsné blízkosti les, který nabízí možnosti turistických procházek, cyklistických vyjížděk.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI