Kemp Keramika - Přehrada Hracholusky

Penzion U Milana - Samotišky

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Nabízíme ubytování v rodinném domě situovaném v klidné části obce Samotišky na hranici katastru Svatý Kopeček U Olomouce, v blízkosti jedné z nejnavštěvovanějších zoologických zahrad v České republice. Svatý Kopeček je jedním z nejkrásnějších poutních míst v ČR.

Penzion má kapacitu 10 osob a je vzdálen 450 metrů od vstupu do ZOO Olomouc, 300m od Baziliky Navštívení Panny Marie a stánků se suvenýry a 100 m od domu, ve kterém žil a tvořil básník Jiří Wolker.
Z penzionu je nádherný výhled na celou Olomouc a široké okolí. Naproti penzionu se nachází velká louka a nově upravená vyhlídka na Olomouc, v těsné blízkosti les, který nabízí možnosti turistických procházek, cyklistických vyjížděk.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

DOPORUČUJEME !!!

Ebook 2024 - slevy pro karavany a stany


https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg


Camping Karolina - Plzeňsko


 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI