Penzion U Ospalého heligonu

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování v Jeseníkách, v penzionu U ospalého heligónu v Horní Lipové v blízkosti lázní Johanna Schrotha a Vincence Priessnitze, nedaleko lyžařských areálů Ramzová, Petříkov, Praděd a Červenohorské sedlo s množstvím udržovaných běžeckých stop a cyklistických stezek. Najdete zde komfortní moderní ubytování v deseti dvou až čtyřlůžkových pokojích se sprchou a WC, vybavené malou kuchyňkou vhodnou pro ohřev nebo přípravu jednoduchých jídel.b V přízemí je společenská místnost s barem pro přátelské posezení, technicky vybavená pro možnost promítání z PC, nebo poslech hudby. Pro zabavení Vašich potomků jsme vybudovali dětskou hernu s množstvím hraček pro různé věkové kategorie. Pokud není počasí příliš vlídné, můžete si posedět na slunné verandě třeba u kávy a zajímavé četby. Po aktivně stráveném dni nabízíme relax v sauně, v masážní vaně, případně v parní kabině. Na požádání pozveme zkušenou masérku, která si hravě poradí s Vašimi unavenými svaly. Zahrada slouží k relaxaci. Je zde pískoviště a houpačky pro děti, terasa s krbem pro dospělé, zahradní jezírko, velká travnatá plocha na opalování nebo hraní třeba badmigtonu nebo petangu..Ubytování poskytujeme se snídaní. Snídaně podáváme formou švédského stolu, z něhož si můžete vybrat  z nabídky nápojů, pečiva, uzenin, mléčných výrobků, pomazánek, ovoce a zeleniny. Pokud mají hosté zájem, připravíme pro ně po domluvě i večeře.

 

Grilování    

V letních měsících můžeme grilovat na terase u venkovního krbu, pokud prší nebo je jinak nevlídné počasí, přesuneme posezení dovnitř a jídlo připravíme na elektrickém kontaktním grilu přímo u stolu.

Oslavy

Setkání s přáteli, oslavy narozenin, firemní večírky a jiné společenské události připravíme po domluvě s našimi hosty přesně na míru podle jejich přání.
 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI