Penzion U Ospalého heligonu

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Ubytování v Jeseníkách, v penzionu U ospalého heligónu v Horní Lipové v blízkosti lázní Johanna Schrotha a Vincence Priessnitze, nedaleko lyžařských areálů Ramzová, Petříkov, Praděd a Červenohorské sedlo s množstvím udržovaných běžeckých stop a cyklistických stezek. Najdete zde komfortní moderní ubytování v deseti dvou až čtyřlůžkových pokojích se sprchou a WC, vybavené malou kuchyňkou vhodnou pro ohřev nebo přípravu jednoduchých jídel.b V přízemí je společenská místnost s barem pro přátelské posezení, technicky vybavená pro možnost promítání z PC, nebo poslech hudby. Pro zabavení Vašich potomků jsme vybudovali dětskou hernu s množstvím hraček pro různé věkové kategorie. Pokud není počasí příliš vlídné, můžete si posedět na slunné verandě třeba u kávy a zajímavé četby. Po aktivně stráveném dni nabízíme relax v sauně, v masážní vaně, případně v parní kabině. Na požádání pozveme zkušenou masérku, která si hravě poradí s Vašimi unavenými svaly. Zahrada slouží k relaxaci. Je zde pískoviště a houpačky pro děti, terasa s krbem pro dospělé, zahradní jezírko, velká travnatá plocha na opalování nebo hraní třeba badmigtonu nebo petangu..Ubytování poskytujeme se snídaní. Snídaně podáváme formou švédského stolu, z něhož si můžete vybrat  z nabídky nápojů, pečiva, uzenin, mléčných výrobků, pomazánek, ovoce a zeleniny. Pokud mají hosté zájem, připravíme pro ně po domluvě i večeře.

 

Grilování    

V letních měsících můžeme grilovat na terase u venkovního krbu, pokud prší nebo je jinak nevlídné počasí, přesuneme posezení dovnitř a jídlo připravíme na elektrickém kontaktním grilu přímo u stolu.

Oslavy

Setkání s přáteli, oslavy narozenin, firemní večírky a jiné společenské události připravíme po domluvě s našimi hosty přesně na míru podle jejich přání.
 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI