Penzion U Památné lípy

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Velký rodiný dům pro dvě rodiny svelice pěkným interiérem leží na okraji obce v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky a nadmořské výšce 666 m.n.m. Objekt je velmi vhodný pro vyznavače turistiky a to jak v létě, tak i v zimě. V okolí roste spousta hub a borůvek. Je zde možnost podnikat výlety do Velkých Losin , kde je kromě  jiného muzeum ručně vyráběného papíru, zámek, krytý bazén, termální koupaliště, sauna, masáže, fitness, dále do města Jeseník,  Šumperk (25 km), Ramzová- lanovka na Šerák (11 km), Praděd (20 km).

Rodiný domek je dvoupodlažní (158 m²), pro dvě rodiny, vytápěný plynem. Přímo u domu je památná chráněná lípa (nejvyšší a nejstarší v Nových Losinách).

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI