Penzion U Památné lípy

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Velký rodiný dům pro dvě rodiny svelice pěkným interiérem leží na okraji obce v Chráněné krajinné oblasti Jeseníky a nadmořské výšce 666 m.n.m. Objekt je velmi vhodný pro vyznavače turistiky a to jak v létě, tak i v zimě. V okolí roste spousta hub a borůvek. Je zde možnost podnikat výlety do Velkých Losin , kde je kromě  jiného muzeum ručně vyráběného papíru, zámek, krytý bazén, termální koupaliště, sauna, masáže, fitness, dále do města Jeseník,  Šumperk (25 km), Ramzová- lanovka na Šerák (11 km), Praděd (20 km).

Rodiný domek je dvoupodlažní (158 m²), pro dvě rodiny, vytápěný plynem. Přímo u domu je památná chráněná lípa (nejvyšší a nejstarší v Nových Losinách).

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI