Penzion U Paroháče

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion U Paroháče - NON-STOP ubytování. Penzion U Paroháče se nachází V Prostějově jen pár minut od centra města. Nabízí ubytování v jedno, dvou až šestilůžkových pokojích, které disponují kromě jiného samostatným bezbariérovým vchodem a kuchyňkou. Penzion také nabízí možnost stravování v krásné restauraci, která se nachází hned vedle penzionu.

Pokud se u nás rozhodnete ubytovat, můžete si dopřát komfort jednolůžkových, dvoulůžkových až šestilůžkových pokojů. Jelikož je náš penzion otevřen nonstop, je jedno, v kterou denní či noční hodinu se nám ozvete s žádostí o ubytování. V případě, že přijedete autem, můžete využít bezplatné parkování v areálu objektu. Po domluvě Vám můžeme nabídnout prostor v garáži pro parkování motocyklu.

Každý z námi nabízených pokojů má samostatný bezbariérový vchod a je vybaven plně zařízenou kuchyňkou. Nedílnou součástí pokoje je také sociální zařízení tvořené sprchovým koutem a toaletou. V kuchyňce potom najdete kromě jiného mikrovlnku a rychlovarnou konvici. Jestliže patříte mezi filmové a televizní fanoušky, jistě nepohrdnete televizí se satelitem v ceně ubytování, která se nachází na každém z pokojů. Hosté našeho penzionu mohou využít připojení k internetu prostřednictvím wifi zdarma.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI