Penzion U Pekina

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion Jeseníky je nově zrekonstruovaný penzion, který je umístěn v klidném prostředí Jeseníků v Dolním Údolí, vzdáleném 4 km od Zlatých Hor. Penzion nabízí ubytování ve 2 - 5 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV na pokoji. Všechny pokoje jsou nově a vkusně vybavené, čisté a budou splňovat požadavky i náročnějších klientů. Penzion Jeseníky je v provozu celoročně s kapacitou pro 50 osob, ideální pro klidnou dovolenou jak pro rodiny s dětmi, páry, skupiny, ale také ideální místo pro strávení dovolené se svými domácími mazlíčky, kteří jsou u nás vítáni. Celý penzion je nekuřácký včetně restuarace. Hosté penzionu Jeseníky mají k dispozici restauraci s každodenním provozem, v létě je připravena zahrádka s obsluhou. Pro ubytované hosty dále nabízíme stravování ve formě snídaní, polopenze či plné penze. Hotýlek má k dispozici nekuřáckou restauraci se salónkem. Hotýlek se nachází v Jeseníkách v oblasti Dolního Údolí ve Zlatých Horách, které je obklopeno horskými masivy s nejrozmanitějšími zajímavostmi, které stojí za to navštívit. Dále mohou hosté využít salónek pro 20 osob, který je ideální pro rodinné slavnosti nebo posezení s přáteli v uzavřené společnosti.

 

Služby

 • Pro hosty penzionu je v areálu k dispozici:
 • venkovní bazén s lehátky,
 • víceúčelové hřiště, houpačky, skluzavka, pískoviště, trampolína
 • finská sauna s bazénkém,
 • venkovní ohniště s posezením
 • wi-fi připojení zdarma
 • parkoviště
 • úschovna lyží a kol

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

Okolí

Léto i zima v Hotýlku U Pekina

Penzion Jeseníky je ideálním místem pro strávení jak letní tak i zimní dovolené. V zimních měsících mohou hoté využít lyžařský vlek se sjezdovkou, který se nachází přímo za penzionem a má délku 500m a převýšení 95. V případě nepříznivého počasí je možné navštívit některé z dalších lyžařských středisek, které se nacházejí v okolí např. lyžřský vlek v Horním Údolí, lyžařské středisko se sedaškovou lanovkou ve Zlatých Horách, nebo si dále udělat výlet na Červenohorské sedlo, Ramzouvou, Kouty atd.. Pro běžkaře jsou zde upravované kilometry běžkařských tratí v okolí rejvízu, Horního a Dolního Údolí, Zatých Hor atd...

V létě nabízí penzion Jeseníky množství značených turistických a cyklistických cest. Místa, které doporučujeme navštívit jsou popsána v naší sekci "Zajímavá místa" a "Tipy na výlet". Dále je součástí penzionu venkovní bazén s lehátky, sauna s ochlazovacím bazénkem, víceúčelové hřiště včetně dětského koutku, šipky a billiard.

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI