Penzion U Sklenářů

 

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Sklenářů Bystrovany vítá všechny, kteří studují nebo pracují v Olomouci a okolí, svatební hosty, i celé rodiny, které přijely za odpočinkem. Útulné ubytování najdete přímo v obci Bystrovany, která leží v hanácké rovině asi čtyři kilometry východním směrem od Olomouce pod posledním výběžkem Nízkého Jeseníku, který je zakončen nádherným poutním místem, Svatým Kopečkem. Pokoje nábízíme v následujících variantách: 2 lůžkový 4x, 2 lůžkový s 1 přistýlkou 1x, 2 lůžkový se 2 přistýlkami 2x. Všechny pokoje mají lednici, TV. Společné sociální zařízení pro muže a ženy a vybavenou kuchyňku s uzamykatelnými skříňkami. Apartmány nábízíme v následujících variantách: 2 lůžkový s 1 přistýlkou 2x, 3 lůžkový s 1 přistýlkou 1x. Tyto apartmány mají vlastní kuchyňku a vlastní sociální zařízení (WC, koupelna se sprchovým koutem). 2 lůžkový 1x, 2 lůžkový s 1 přistýlkou 1x. Tyto apartmány mají vlastní kuchyňku a společné sociální zařízení (bezbariérové).

 

Přímo v místě

  •     Obec Bystrovany - sportovní vyžití v obci - Rekreačně sportovní areál Bystrovany - fotbal, tenis, volejbal, házená.
  •     Hospůdka U Sklenářů - útulná hospůdka, která se nachází v obci Bystrovany, využívaná i pro svatební hostiny.
  •     Arboretum přírodní ráj Horizont Bystrovany - je zpřístupněn od 1. dubna do 31. října. Stačí vkročit kovanou branou a rozprostře se před vámi čtyřhektarová plocha arboreta stvořená k romantickým procházkám.
  •     Restaurace Semiramis Bystrovany - Zajistí vám svatební obřad od A do Z, dále promoce, křtiny, narozeniny, oslavy, firemní akce atd. Restaurace je přímo v srdci Přírodního ráje Horizont, po celý rok otevřena stylová restaurace a v teplých dnech i prostorná venkovní terasa.
  •     Cyklostezky - Přes naši obec vedou i zajímavé cyklostezky - tzv. Jantarová stezka směřující od Starého Jičína na Olomouc a Brno nebo mezinárodní trasa Greenways z Krakova do Olomouce a Vídně.

V okolí

    ZOO Olomouc - Zoologická zahrada se nachází na Svatém Kopečku u Olomouce.
    Památky a historie krajského města Olomouce - Vaše možnost výletů za historií.

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

 


Ebook - vouchery pro karavany a stany

 

https://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/novinky/kempy_a_turistika_-_facebook2.jpg

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI