Penzion U Sklenářů

 

Stát: 
Česká republika

Informace

Popis

Penzion U Sklenářů Bystrovany vítá všechny, kteří studují nebo pracují v Olomouci a okolí, svatební hosty, i celé rodiny, které přijely za odpočinkem. Útulné ubytování najdete přímo v obci Bystrovany, která leží v hanácké rovině asi čtyři kilometry východním směrem od Olomouce pod posledním výběžkem Nízkého Jeseníku, který je zakončen nádherným poutním místem, Svatým Kopečkem. Pokoje nábízíme v následujících variantách: 2 lůžkový 4x, 2 lůžkový s 1 přistýlkou 1x, 2 lůžkový se 2 přistýlkami 2x. Všechny pokoje mají lednici, TV. Společné sociální zařízení pro muže a ženy a vybavenou kuchyňku s uzamykatelnými skříňkami. Apartmány nábízíme v následujících variantách: 2 lůžkový s 1 přistýlkou 2x, 3 lůžkový s 1 přistýlkou 1x. Tyto apartmány mají vlastní kuchyňku a vlastní sociální zařízení (WC, koupelna se sprchovým koutem). 2 lůžkový 1x, 2 lůžkový s 1 přistýlkou 1x. Tyto apartmány mají vlastní kuchyňku a společné sociální zařízení (bezbariérové).

 

Přímo v místě

  •     Obec Bystrovany - sportovní vyžití v obci - Rekreačně sportovní areál Bystrovany - fotbal, tenis, volejbal, házená.
  •     Hospůdka U Sklenářů - útulná hospůdka, která se nachází v obci Bystrovany, využívaná i pro svatební hostiny.
  •     Arboretum přírodní ráj Horizont Bystrovany - je zpřístupněn od 1. dubna do 31. října. Stačí vkročit kovanou branou a rozprostře se před vámi čtyřhektarová plocha arboreta stvořená k romantickým procházkám.
  •     Restaurace Semiramis Bystrovany - Zajistí vám svatební obřad od A do Z, dále promoce, křtiny, narozeniny, oslavy, firemní akce atd. Restaurace je přímo v srdci Přírodního ráje Horizont, po celý rok otevřena stylová restaurace a v teplých dnech i prostorná venkovní terasa.
  •     Cyklostezky - Přes naši obec vedou i zajímavé cyklostezky - tzv. Jantarová stezka směřující od Starého Jičína na Olomouc a Brno nebo mezinárodní trasa Greenways z Krakova do Olomouce a Vídně.

V okolí

    ZOO Olomouc - Zoologická zahrada se nachází na Svatém Kopečku u Olomouce.
    Památky a historie krajského města Olomouce - Vaše možnost výletů za historií.

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontaktní formulář
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI