Penzion U Vinaře

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Penzion U vinaře se nachází v části Jeseník – Bukovice, při hlavní silnici č. 44 směrem na Šumperk, přímo u řeky Bělé. Nabízí možnost ubytování až pro 11 osob ve čtyřech pokojích (1x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový a 2x dvoulůžkový). Platí zásada, že pro čtyř a více člennou rodinu je k dispozici penzion celý. Součástí penzionu je vlastní zahrada, která zpříjemní pobyt posezením v altánu s krbem, udírnou, grilem a předností je nepochybně možnost parkování osobních aut přímo na zahradě, tedy za plotem.

V penzionu je možné internetové připojení a k dispozici jsou TV programy  O2.
Radost Vám určitě udělá možnost posezení ve vlastním vinném sklípku s velkou vinotékou, která zahrnuje vína z Mikulovské a Valtické oblasti a nově také vína ze Zaječí.
Penzion U vinaře je vzdálen 10 minut chůze od autobusového nádraží.

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI