Penzion Unox - Olomouc

 

 

 

Stát: 
Česká republika
Oblast: 

Informace

Popis

Rodinný penzion v klidné části Olomouce v blízkosti centra (15min.pěšky) a sportovního areálu města. Ubytování je řešeno v kompletně zařízených bytových jednotkách (1+1-apartmány nebo 1+kk-studio), které jsou svým vybavením vhodné nejen pro kratší, ale zvláště pro delší pobyt.

Kapacita zařízení:
4 byty-8 lůžek, možnost 3 přistýlek

Hotelový servis:
snídaně na pokoj, telefonní a faxové služby
    ukázka - klepnutím větší obrázek
ukázka - klepnutím větší obrázek     

 

Služby v okolí:
5 restaurací do 500m, pizzeria, obchody, bazén, zimní a fotbalový stadion, sport.víceúčelové haly. sauna, tenisové kurty, Wellness centrum SAJM (sauna, bowling, squash, posilovna, kulečník a další), cyklostezky a rezervace Litovelské Pomoraví

 

Více než 300 penzionů v rámci Olomouckého kraje naleznete zde.


Neověřené údaje
Informace o ubytovacím zařízení byli zde přidány na základě informací získaných z veřejně dostupných zdrojů (stránky provozovatele), nebo na doporučení návštěvníka. Pro zjištění aktuálních informací ohledně provozu, cen a podobně použijte kontaktní formulář.

Pro majitele objektu

V případě, že jste na našem portálu nalezli Vaše středisko, chatu, kemp, penzion, či apartmán, neváhejte nás kontaktovat pro aktualizaci informací na emailu: info@kempy-chaty.cz. Do předmětu zprávy uveďte název zařízení.


 

Levné kempy z celé ČR. stanování, autokempy, tábořiště

Galerie
Kontakt

 

Pro zobrazení kontaktů se přihlaste nebo zaregistrujte

Recenze

Komentáře

Přidat komentář

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Počet hlasů: 0

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DALŠÍ ZAJÍMAVOSTI